2737
2734
عنوان

شیرخشک دادن و دردسراش

195 بازدید | 30 پست

من دختراولم شیرخودمو خورد درسته از نطر جسمی یکم ضعیف شدم ولی خیلی راحت بودم پسرم الان ۵ماخشه و شیرخشک میخوره واقعا سخته و دردسرداره شیرمادر هرجابچه گریه کنی میذاری دهنش شیرخشک باید همیشه تا سرخیابونم بخای بری کلی تجهیزات برداری اب جوشیده و چندتاشیشه و ششیر و نصف شب بلندشی از جان شیردرست کنی چندبار برای من که خیلی سخت تر ازشیرمادره 

نظر شماچیه اگر راهی برای اسون ترشدنش سراغ دارید بگید

خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت😊

چه جالب برا من برعکس. دخترم ۴ماه شیر خودم خورد واقعا اذیت شدم اما با شیر خشک خیلی راحتم

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من که شیر خودمو میدم برعکس فکر میکردم میخواستم حداقل شبا شیرخشک بدم راحت تر بخوابم 

اصلا نکن این کارو من پسرم شبی ۴بار بیدارمیشه برای شیر 

شیرمادر خیلی راحتتره همیشه امادس

چه جالب برا من برعکس. دخترم ۴ماه شیر خودم خورد واقعا اذیت شدم اما با شیر خشک خیلی راحتم

همیشه تجهیزات همرات باید برداری با نصف شب یختت نیست؟

2738
اصلا نکن این کارو من پسرم شبی ۴بار بیدارمیشه برای شیر  شیرمادر خیلی راحتتره همیشه امادس

کمرم شکسته آنقدر نشستم شیر دادم ولی خداروشکر راضیم بخوره نوش جونش، هرجور حساب کنی جفتش سخته 

منم دختر اولم شیر خودمو خورد،دختر دومم هم تا 9ماه شیر خودمو خورد بعدش شیرخشکی شد، بنظرم شیرخشکه راحتتره دیگه نمیخاد هرجا هستی لباسو بدی بالا   

برای شبها هم یه فلاسک بزرگ آب گرم میزارم کنار رختخوابش همونجا واسش درست میکنم 

نیم جان بستاند و صد جان دهد، آنکه در وهمت نیاید،آن دهد  

منم تجربه دوتاشو  دارم بنظرم شير خشك راحتره 

پسر منم ببلاك اى ار ميخورد ولى سختيش تو اماده سازيش برد كه بايد ٧ دقيقه زمان ميدادى 

چرا بايد زود بريزى دور ؟ 

سينه ام دكان عطاريست... دردت چيست؟!
همیشه تجهیزات همرات باید برداری با نصف شب یختت نیست؟

دخترم وزنش دوبرابر تولد شد شیر شب قطع شد. ۳ ماهش بود. و اینکه از ۶ ماهگی روزی ۳ بار شیر خشک‌ میخوره. تنظیم کردم برا بیرون مشکلی نباشه. البته قبل ۶ ماهگی هم روزی ۴ بار میخورد. بچه نوزاد هر دوساعت شیر میخواد. بزرگ شه که اینجوری نیست

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
منم دختر اولم شیر خودمو خورد،دختر دومم هم تا 9ماه شیر خودمو خورد بعدش شیرخشکی شد، بنظرم شیرخشکه راحت ...

من سر دخترم انقدر اذیت شدم میگفتم هرجوره بچه بعدیمو شیرخشک میدم ولی الان انقدر عاجزشدم میفهمم شیرمادرراحتتره مثلا مسافرت یا تفریح شیرخودت کلا خمراهته ولی شیرخشک نه هی شیشه ها رو بشور اب جوشیده داشته باش 

دخترم وزنش دوبرابر تولد شد شیر شب قطع شد. ۳ ماهش بود. و اینکه از ۶ ماهگی روزی ۳ بار شیر خشک‌ میخوره. ...

چجوری شیر شبشو قطع کردی؟؟بعد روزا روزی ۳بار گریه نمیکنه که بازم بخاد؟

2706