2737
2734
عنوان

مامانا کمکککک

71 بازدید | 15 پست

پسرمو بردم حموم حالاااز وقتی امدیم داره جیغ میزنه کامل با سشوارم خشکش کردم نمیدونم چشه ۵۰روزشه

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چرا فندق شاید سردش شده بپیچونش کلاهم بذار سرش

همیشه اولین تجربه ها یا خیلی تلخ هستند یا خیلی شیرین بعد از آن اولین ها همه چیز به مرور عادی میشود شاید بزرگترین موهبتی که خداوند به انسان داشته همین قصه ی تلخ عادت است...💔
2738
تو گوشش اب نرفته؟

از کجا بفهمم کامل خشک کردمش اگه رفته باشه چیکار کنم

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید
شیرتو  بزار دهنش ببینم نمیگیره ،

داره شیرمیخوره اللن تا درمیارم جیغ

داره شیرمیخوره اللن تا درمیارم جیغ

اشکال نداره بچه ها بعضی وقتها میرن رو دنده لج ،حتمن گرسنه اشم هست سیر شیر بهش بده خوابش میره خوب میشه

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
اشکال نداره بچه ها بعضی وقتها میرن رو دنده لج ،حتمن گرسنه اشم هست سیر شیر بهش بده خوابش میره خوب میش ...

الان خوابید ولی تو خواب داره غر میزنه

2706