2737
2734
عنوان

سوراخ بین دو بطن دراکوی قلب جنین

876 بازدید | 22 پست

خانوما امروز رفتم اکوی قلب گفت سوراخ خیلی کوچیک بین دو بطن وجود که احتمال داره تا قبل زایمان از بین بره کیا مث من بودن مشکلشون حل شده؟

ابجی من بپش ک بدنیااومدیهمچین مشکلی داشت ک اصلاگفت مهم نیس خودش بسته میشه

واقعا امروز از بس گریه زاری کردم خسته شدم هنوز به شوهر جرات نکردم بگم دارم دیونه میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دخترخاله منم همین جوربودخودشدبسته شده بود

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

دخترمن به دنیااومدداشت تایکسالگیم داشت یکسال ونیمه برطرف شد ازهمون اولم دکترش میگفت چیزمهمی,نیست 

تمام زندگیم را برای آنچیزی که ازم گرفته بودن هدردادم..  .نه برای آن چیزی بهم داده بودن....
واقعا امروز از بس گریه زاری کردم خسته شدم هنوز به شوهر جرات نکردم بگم دارم دیونه میشم

وااچرااخه دختراکوقلبتوپیش دکترقلب انجام دادی؟؟یارفتی سونوگرافی 

ببین من میدونم چیزمهمی نیس اصلاب مشکل شایع بین بچه هاس 

وخدایی که بشدت کافیست
2738

دختر من سوم مهر بدنیا اومد

تو بیمارستان گفتن سوراخ داره بطن قلب و تا یکسالگی  خوب میشه مهم نیست

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
مرکز طبی کودکان انجام دادم 

حالادوسداری یدکترقلب بیرون هم برودلت اروم بشه اینجودی نمونی من پیش دکترشریفی رفتم توتوانیرخیلی دکترخوبی بودفوق تخصص قلب کودکان اتفاقابادفترچه هم کادمیکرد۲۵۰گرفت ارم 

وخدایی که بشدت کافیست
2706