2733
2734
عنوان

کی پیج man va bacheam رو داره

160 بازدید | 12 پست

آخيش داشتم خفه میشدم برای بار سوم تعلیق شده بودم بخاطر کلمات نامناسب 😂بخدا بقیه بدترن 

این خانم مهشاد، ادمین این پیج یه شیاده کاملا مشخصه این دایرکت ها ساختگیه

جالبه هرکی دایرکت میده مینویسه مهشاد جون بخدا فلان انگار دختر خالشه

میسوزم ازینکه من با این همه تحصیلات و تجربه و توانایی نشستم کنج خونه قرونی درآمد ندارم 

اونوقت یه عده شیاد که با روش های حرفه ای جذب فالور آشنا هستن اینجوری پول به جیب میزنن☹️☹️

مهشاد کیه، چکار کرده؟

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

لینک بزار

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟
2738
نمیخوام فالوراش برن بالا

فالو نمی کنم...بزار ببینم اخه کیه😑😐😐😐

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟
نه پول دارم جنس بیارم نه روش های شیادی بلدم

چرا شیادی؟؟؟؟

پیج اموزشی بزن مطلب از گوگل در بیار بزار یا خیلی چیزای دیگه 

خدایا شکرت به منم لیاقت مادر شدن و دادی میسپرمش به خودت که عشقی مراقبش باش سالم بزارش تو بغلم 😍😍🌹🌹🌹
چرا شیادی؟؟؟؟ پیج اموزشی بزن مطلب از گوگل در بیار بزار یا خیلی چیزای دیگه 

باور کن چهارتا پیج زدم سر سه ماه هزارتا فالور هم جمع نشد 

حتما حتما باید فالور فیک بخری اولش حدااقلش 50 هزار تا