2737
2734
عنوان

حماقت پشت حماقت

| مشاهده متن کامل بحث + 786 بازدید | 82 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بلاکش کنم؟ دلم نمیاد ای خدا

اگ نتونی ی دوس پسر مزخرفو کنار بزاری مشکلات بیشتری برات درست میکن.روی خودت کارکن

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️
ن اتفاقا این کلمه ب غرورش بال پر میده

کلی حرف تو دلمه 

اینک ب عنوان رفیق اومد ولی منو وابسته کرد محبت همه چی 

حداقل بگم بهش 

ای خوش آنوقت که مارا دل بی غم بوده است... 
2728
این خیلی زبون بازه  میدونم از سرعادته

فقط با تو نیس.شرط میبندم

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️
بهش بگم چقد نامردی یا فایده نداره؟ 

فایده نداره،  اون هدفش فقط خوش گذرونیه،  مطمین باش حرفایی که به تو زده رو چند برابرشو به اون دخترم گفته.  اخرشم وقت ازدواجشون که میشه میرن یه دختر آفتاب مهتاب ندیده میگیرن،  

تو فقط برا خودت ارزش قایل شو،  ادما مخصوصا پسرا رو خوب بشناس و وقتی یکی یه بار ردت کرد، دیگه قبولش نکن،  حداقل راحت قبولش نکن.  اون که شوهرت نیست بخوای با چنگ و دندون نگهش داری 

اگ نتونی ی دوس پسر مزخرفو کنار بزاری مشکلات بیشتری برات درست میکن.روی خودت کارکن

اره باید روی خودم کار کنم عزت نفسم پایینه

2738
فایده نداره،  اون هدفش فقط خوش گذرونیه،  مطمین باش حرفایی که به تو زده رو چند برابرشو به ا ...

ینی فقط بلاکش کنم یا دیگه جوابشو ندم؟؟؟؟ بهترین کار چیه عزیزم؟ 

کلی حرف تو دلمه  اینک ب عنوان رفیق اومد ولی منو وابسته کرد محبت همه چی  حداقل بگم بهش&nb ...

توی پیام بهش بگو تلفنی حرف نزن چون دخترا باگوشی ک میحرفن ببخشیدا بالاخونه رو اجاره میدن باشنیدن صدای طرف

دیشب بهش گفتم دلت مسافرخونس هروز از یکی خوشش میاد 

دیشب هم باهاش حرف زدی؟ تو دیگه کی هستی دختر؟ بلاکش کن بره. چجوری میتونی حرف بزنی باهاش؟ حیف حرف حیف وقت برای اینجور کسی

دیشب هم باهاش حرف زدی؟ تو دیگه کی هستی دختر؟ بلاکش کن بره. چجوری میتونی حرف بزنی باهاش؟ حیف حرف حیف ...

عقلمو از دست دادم 

بهم میگ ببخشید قبلا گفتی ازین حرفا ناراحت میشی 

گفتم نه دیگ مهم نیس واسم 

ینی فقط بلاکش کنم یا دیگه جوابشو ندم؟؟؟؟ بهترین کار چیه عزیزم؟ 

این شخص اصلا مهم نیست،  بلاکش کن بره اما متاسفانه جامعه ما پره از این پسرا،  با اونای دیگه جوری برخورد کن که جرات نکنن حتی به این فکر کنن که تو یه دختری هستی که هروقت بخوان میتونن داشته باشنت،  هرچند برای یه دوستی معمولی.   ارزش دخترا خیلی خیلی بالاتر از این حرفاس.  خودت خودتو بالا بگیری اونا ارزشتو میفهمن

اسم تاپیکت کامل و جامع هست خودت هم میدونی تحمل این آدم حماقته حماقت بعدیت هم اینه که مثل یه رفیق ب ...

بدون حرف بزنم بلاکش کنم فقط؟ 

2706