2726

تروخدا راه حل قابل نتیجه بدید . خیلی نیاز به تجربتون دارم 

شوهرم 24 سالشه و پسر در کل خوب و خانواده دارو مهربونیه و مشکل حادی باهاش ندارم 

ولی دوتا چیزیش خیلی خیلی اذیتم میکنه یکی اینکه جلو خانوادش تو این 1سال 6ماه عقدمون خیلی دعوا کردیم و 90درصد مواقع خودش مقصر بوده (البته 2 3 ماهیه رعایت میکنه)و همین باعث شده خواهر 13 سالش اون حرف شنوی و احترام واقعی ازش نبینم در صورتی که جاریم خیلی اذیتش کرده اما عین بت ازش اطاعت فرمان داره چون اون دوتا هیچ وقت جلو جمع همو خرد نکردند . خودم خیلی احترام و هوای خانواده شوهرمو دارم

دوم اینکه خیلی وقتا حرفای منو نقض میکنه ی جورایی همیشه میخاد برنده باشه اما نمیدونه اینکارش بی اعتمادی خانوادشو به دنبال داره البته تاحدودی این بی اعتمادی نسبت به حرفام تو خانوادش حس میکنم 

چیکار کنم به نظرتون ؟؟خیلی باهاش حرف زدم اما فایده نداره هربار میگه چشم و یه مدت رعایت میکنه اما ی جا گند میزنه به همه چیز.زود جوشم هست .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

باهاش تو جمع بحث نکن.بعدم زندگی اونا جدان خواهرشوهرتم چندسال دیگه شوهر میکنه جدا میشه میره برا چیته ازش حرف شنوی داشته باشن مهم تفاهم بین شماهاس.بعدم شما اصلا لازم نیس ب شوهرت چیزیو بقبولونی بهش بگو حق باتوا با اینجور ادما بحث نکنی بهتره.با این اخلاقای شوهرت روابطتو با خانواده دو طرف محدود کنی بهتره

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘

خودت گفتي علت حرف شنو نبودن خواهر شوهرت چيه اين تاوان بي فكري هاتونه

و براي مشكل دومت اينكه توي جمع خانوادش باهاش بحث نكن و زياد توي بحث ها قاطي نشو كم هم صحبت كن هرچقدر دهن بسته باشه دردسرش هم كمتره

انتظار داری خواهر شوهرت ازت اطاعت و حرف شنوی داشته باشه😐😐😐دیگه چی😂😂😂😂

اینجا بحث اطاعت و حرف شنوی نیست . بحث اینکه شوهرمو مقصر این چیزا میدونم . چرا باید از اون داشته باشه و از من بیشتر وقتا نداشته باشه؟؟چون شوهرم سبکم کرده خیلی وقتا 

صبرتو ببر بالا

بدون هر حرفي ارزش نداره به خاطرش دهن باز كني و جواب بدي

هيچ وقت احترامت خدشه دار نميشه اگه سكوت كني ولي حرفي بزني كه جاش نيست چرا

با سكوتت جواب پرو هارو به بهترين نحو ميدي

سكوت كردن و جوش نيوردن رو ياد بگير