2737
2734

سلام من‌ متاهلم و حجابم از این پاره پوره ها نیس ولی ب موهام اهمیت نمیدادم مانتو جلوبازم میپوشم ولی با تاپ بلند ک بدنمو بپوشونه یهو عاشق چادر ششدم و رفتم خریدم خیلییییی دوسش دارم و عشق میکنم وقتی سرمه شوهرم میگه هرجور دوست داری ولی وقتی حجاب دارم بیشتر کیف میکنه 

حالا من بابام از حجاب بدش میاد یعنی از چادر اولین بار زد توذوقم ک این‌چیه مثل حوزه ای یا کردی خودتو من خیلی ناراحت شدم و اصرار داشن ک در بیارم میگ بدون چادر حجاب داشته باش چادر سرت نکن حجاب موهم براش زیاد مهم نی 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

راه و زندگی توعه

ربطی ب کسی نداره

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
2728
2738

عزیزم با حفظ احترام به پدرت کار خودت رو بکن، منم چادری هستم که البته به شدت به تیپم اهمیت میدم و سعی می کنم به روز و خوشتیپ باشم ولی مادرم به شدت از چادری بودن من بدش میاد و باهام ارتباط نداره، من بهش احترام میزارم فقط همین، کاش مادر منم فقط تیکه مینداخت ولی مادر بودنش رو فراموش نمی‌کرد. 

اگر بندگان من، که به من پشت کرده اند،می دانستند که چقدر انتظار آنها را می کشم و مشتاق بازگشت آنان هستم، [هر آن] از [شدت] شوق می مُردند و بند بند بدن آنها از هم جدا می شد.

من خودم به شخص یه خانوم راحت هستم ولی باید خودت برای خودت تصمیم بگیری ک چجوری بگردی نه پدرت نه همسرت تو این زمینه نمیتونن بهت بگن چیکار کن چیکار نکن اگه واقعا میتونی سر کنی اذیت نمیشی اینکارو کن ولی همه فکرشو کن بعد انجام بده ک چند روز دیگ ک زمستون شد باید لباس گرم بپوشی از سرت هی در نیاری هی سر کنی

من مانتویی هستم ولی گاهی که چادر میپوشم (موقع زیارت )قلبا حس آرامش میده ولی به عنوان پوشش اصلی دوست ندارم

این سایت شده پاتوق خاله زنک بازی تویی که توهین میکنی فقط و فقط شعور نداشته ات و به رخ میکشی
2706