2737
2734
عنوان

غذا نخوردن پسر دوساله ام کلافه ام کرده😞😞😞

| مشاهده متن کامل بحث + 340 بازدید | 36 پست

اگ فق شیرمیخوره اهمیت نده بالاخره تو ی روز یکمی غذارو میخوره پسرخارشوهرمن الان 6سالشه ازبدو تولد ک شیرمیخوره غذانخورد تاهمین پارسال ینی 5سال فقططططط شیرخارشوهرمم اصن اهمیت نمیداد الانم افتاده ب غذا هم غذاهم شیر انقد میخوره ک 7کیلو اضافه وزن داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگ فق شیرمیخوره اهمیت نده بالاخره تو ی روز یکمی غذارو میخوره پسرخارشوهرمن الان 6سالشه ازبدو تولد ک ش ...

کاشکی پسر منم غذا بخوره پسرم بعد شیش ماهگی غذا خوردنش عالی بود همه چی می‌خورد و لی کم کم بد غذا شد

مرسی عزیزم ولی لاغره میترسم کمبود ویتامین پیدا کنه

ببین عزیزم کلا وقتی خییلی پیگیر بچه باشی بدتر لج میکنه اینقدر سر غذاخوردن بهش نگو شیر بهش نده خودش مجبور میشه گرسنه میشه میخوره

تمام هستی ام برای تو دلت فقط براااااای من.... مهرسامم
2738
فقط شیر میخوره  یه مدت شیرشو قطع کرده بودم غذاش بهتر بود ولی همون منوی خودش غذای دیگه نمیخورد&n ...

سعی کن شیر کمتری بهش بدی براش ساعت غذایی بزاری هر ۴ ساعت غذا یا میان وعده بهش بدی بین این ۴ ساعت چیزی بهش ندی شیر رو بزار برای اخر شب راجع به تنوع غذاییش هم نگران نباش کم کم بهتر میشه

جان مامان خیلی دوستت دارم پسر شیطون و پرحرف من 

عزیزم پسر دو نیم ساله منم غذا نمیخورد 

بردمش دکتر یکم شربت تقویتی داد یدونه هم شربت اشتها آور خارجی 

اما گفت این شربت رو شب بده 

حالا شب شربت رو میدم 

صبح پسرم تا چشماشو باز میکنه میگه مامان قاقا 

سر صبحونه کلی غذا میخوره بعد یکی دو ساعت میاد میگه گشنمه لقمه میگیرم‌میدم دستش 

الان خونه نیستم 

تایپیک رو ذخیره میکنم وقنی رفتم خونه عکس شربت رو میفرستم برات تو این تایپیک 

2706