2733
2734
عنوان

چرا شهر ما اینطورین ادماش

| مشاهده متن کامل بحث + 484 بازدید | 37 پست

میتونی ی چیز بلند تر زیرش بپوشی میدونم عزیزم ولی گاهی ی تغییر کوچیک تو خودت بده تا نگاه بقیه اذیتت نکنه

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!

شهر مام اینجوریه

هروقت میریم اونجا همه یجوری نگامون میکنن انگتر از خارج اومدیم😂😂😂تازه از وقتی توش دانشگاه زدن براشون عادی تر شده

🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد 🌸👇     لینک تاپیک های مفید🔗    ❤خدایا شکرت💚خدایا شکرت💚خدایا شکرت🌸لطفا کتاب خوب سراغ داشتید بهم معرفی کنید🤩🤩🤩🤩 دعای افزایش رزق و روزی👈یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّةِ الْمَتینَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی. ❤سلام بر حسین                                                                                    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤یا ابوالفضل العباس ادرکنی💚یا رقیه💚یا علی اصغر🤩💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یاد شهر پدریم افتادم،  اون وقتا تا یکی چادر نمیپوشید میریدن بهش که تو چقد فلانی،  الان باید لباس پوشیدنشون رو ببینین ، اینقد جلفن که نگو،

البته اخلاق حرف بردن اوردنشون و پشت هم غیبت کردنشون هنوزم همونه

2728

ما هم شهرستان مامانم اینا همینجوریه باید با چادر بریم حتما و الا بد نگاه میکنن

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
میتونی ی چیز بلند تر زیرش بپوشی میدونم عزیزم ولی گاهی ی تغییر کوچیک تو خودت بده تا نگاه بقیه اذیتت ن ...

باشه عزیزم باور کن اونجامم اصلا دیده نمیشه ازبس لاغرم اتو کشیده هستم کلا😂

خدایا داده ونداده ات راشکر
2738
خیلی ناراحتم من واقعا اهل ارایش واین چیزا نیستم خیلی معمولی بودم شلوارمم تنگ نیس بگم تنگ بوده خیلی م ...

خب اینطور که میگی سر و وضعت خوبه  پس مشکل همون مانتو اس یه مدت بپوش ازین به بعدم هوا سرده دیگه نمیشه پوشیدش  مشکلت حل میشه😁

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
باشه عزیزم باور کن اونجامم اصلا دیده نمیشه ازبس لاغرم اتو کشیده هستم کلا😂

میفهمم اما خب بعضیا فرهنگشون فرق داره...متفاوته

تیشرتت تا کجاس؟یکم بلندش روبگیر فاقتینا پوشیده بشه

یکم بالاتر از خشتکه ! ولی باور کن پام لاغره شلوارم انگار گشاده وارایشم نمیکنم هیچی حتی خیلی دخترانه میپوشم 

خدایا داده ونداده ات راشکر

منم دقیقا همین مشکل و دارم میرم بیرون اینجوری نگاه میکنن منم دیگه فقط عصرا که شوهرم میاد با خودش میرم که کسی جرات نکنه 

این سایت شده پاتوق خاله زنک بازی تویی که توهین میکنی فقط و فقط شعور نداشته ات و به رخ میکشی

تو تهرانم تیشرت بپوشی با جلوباز زیاد نگاه میکنن

من خودم زیرسارافونی میپوشم زیر مانتو جلوباز تا روی رونم میاد

تیشرت خب همه جای آدم بیرونه البته من نمیگم بده ولی خب مردا اینجورین دیگه کنترل نمیکنن نگاهشونو

اگر برات دردسر نمیشه کلا اهمیت نده

کار درست رو لیموشیرین میکنه،دیر سین کنی یه کاری میکنه اصلا دیگه طرفشم نری  
2706