2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
بابام

عزیزم چون خودم زخم خورده هستم بهت میگم.سعی کن تا میتونی از لحظه لحظه ی بودن کنارشون لذت ببری

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸
متاستاژاستخون خوب شدنی هس؟؟

همسر دوستم با همین بیماری از حضرت ابولفضل شفا گرفتن ان شاءالله ک حضرت ابوالفضل ب همسر شما هم نگاهی میکنه و سلامت میشه دوستم همسرش تو دوران عقد دچار این بیماری میشه و بهش میگن حتی اگر شفا بگیری بچه دار نمیشی ولی الان یک ماهه فرزند دومشون بدنیا اومده فقط همسرش کمی تو راه رفتن مشکل داره والا کاملا سالمه 

و استاتر ان شاءالله ک ب حق این روزا حضرت ابولفضل با شفای پدرتون دلتون رو شاد کنه 

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤
عزیزم چون خودم زخم خورده هستم بهت میگم.سعی کن تا میتونی از لحظه لحظه ی بودن کنارشون لذت ببری

میشه بگی از کجا متاستاز ش ه بود .اخه دکترش ب ما گفته ی سال دووم میاره یعنی کمتره ؟ خیلی ضعیفه 

یکی از آشناهای من سرطان روده داشت شیمی درمانی شد همه گفتن خوب شده در اوج ناباوری متاستاز کرد به مغزش.الانم برای ببخشید دسشویی و راه رفتن مشکل داره یعنی زمین گیر شده فقط خدا روشکر اصلا درد نداره.دکترشم دوومش رو بین ۶ تا ۹ ماه تخمین زده.اما من به هیچ وجه این یاوه گویی ها رو در مورد عمر ادما قبول ندارم میتونه کمتر عمر کنه حتی شایدم بیشتر از این حدسیات مضحک

آدما رو ببخشید ولی جایگاهشونو بهشون پس ندین
2706