2703
2553
عنوان

شما ها مشکلات زناشوییتون رو به خانوادتون میگید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3927 بازدید | 176 پست
چقدر مثه من بودی من سال اول که گذشت و رابطه نداشتیم تو تنهایی خیلی گریه کردم اما به رو شوهر نیاوردم ...

یعتی از همون ابتدا هیچ کاری نمی‌کرد؟؟ ببخشید یعنی کلا نعوظ ندارن؟؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یعتی از همون ابتدا هیچ کاری نمی‌کرد؟؟ ببخشید یعنی کلا نعوظ ندارن؟؟ 

نه چقدرم بدتر موقع تلاش کردن واسه اینکار ادم اذیت میشه خیلی اعصاب ادم بهم می ریزه

خدا خیلی واضح دیده میشه😊و خیلی معلومه که صدامو میشنوه😃کاش ادم باشم😀
2456
خدا رو شکر،،،،،، یدفعه اینجور شد یعنی؟؟ 

ی دفعه ک نه اوایل نعوذش بهم ریخت بعد کم کم ارضا نمیشد بعد خیلی زمان میبرد تا بدنش سفت شه و زود میخوابید و بعدم اصلا هیچ عکس العمل جنسی نداشت و‌کاملا بدنش خوابید این مپضوع چون حس مردونگیشو اذیت میکرد خیلی بیماریشو بدتر کرد واسه این خیلی زمان برد حتی بعضی شبا زیر پتو گریه میکرذ میگف میشه بخوابم بعد بیای بخوابی خیلی رپزای بدی بود

هر لحظه ای که به چیزی که مردم فکر می کنن اهمیت بدی، همون قدر از خودت دور میشی…
چقدر مثه من بودی من سال اول که گذشت و رابطه نداشتیم تو تنهایی خیلی گریه کردم اما به رو شوهر نیاوردم ...

من سه سال تحمل کردم 

حالا مشکل جنسیش به یه طرف ، من بیشتر از این عذاب میکشیدم که رابطه رو برای من کرده بود اهرم فشار. 

بهم میگفت باید اخلاقت فلان باشه تا بهت محل بزارم .

من همه راهی رو رفتم 

حتی برنامه سفر جور میکردم ، یک هفته میرفتیم سفر و در ارامش تمام، ولی حتی دست هم بهم نمیزد. یه وقتایی از زور فشار جامو جدا میکردم و میرفتم توی یه اتاق دیکه . بعد تا صبح کریه میکردم. اصلا نمیکفت چته چرا گریه میکنی.

من مثلا تو جمع یه عیب شوهرم مسخره کنم،،،،، مثلا تنبل بودنش،،،،، یا ریلکس بودنش،،، شدهرم میگ من اگ ی راز داشته باشم باور کن تو منو مسخره میکتی،،،،،،،،، الان یدفعه یادم افتاد،،، برم زنگ بزنم دعوا کنم کی من مسائل جدی رو گفتم،،، برم خخخ

من داداشم مشکل داشت زندگی نداشتم یا واقعا به، خواهر شوهر م کمک میکنم تو بهبود مشکلات ش،،، چرا بعصی ه ...

چی بگم والا 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
2714
ی دفعه ک نه اوایل نعوذش بهم ریخت بعد کم کم ارضا نمیشد بعد خیلی زمان میبرد تا بدنش سفت شه و زود میخوا ...

آخه عزیزم واقعا برای مردها بدترین،، حس ولی آخه بگو دکتر برا جیه،، حداقل قایمکی برید 

به هیچ وجه.مشکلاتم با پدر مادرشو میگم اما شوهرمو اصلا

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
اسی شوهرت سرد بود یا کلا نمی‌تونست،، یا مثلا زود انزال بود 

اصلا نمیدونم مشکلش چیه

زود انزال نیست و نعوظ کامل هم داره 

فقط به من هیچ میلی نداره . بعد نمیگه بهت میلی ندارم، فقط اذیتم میکنه. 

واقعا؟؟ مرسی؟ چه زیبا بین،،، خودم اسمم دوست ندارم 

نه خیلی خوبه اسمتون 

من زنداداشم اسمش با شما یکیه 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
2706