1507
1411
عنوان

چطوری کلاس میزارین؟؟؟

109 بازدید | 10 پست

من خودم هستم خود عادیم ک خوبم هست ولی بنظر بعضیا باکلاس نیستم شما چطوری کلاس میزارین با کلاس بودن چ مدلیه مگ! بعضیا با سبکی و بی حجابی خودشونو باکلاس جلوه میدن!

در انتظار خوشبختی..  

معلومیم 

...🌸 مـن کـــــوردم 🌸...                            ... ☀ وڵاتێ مه کوردســــتانه ☀...                    ... ✌ زمانێ مه کوردیـــــه ✌ ...                    ... شانازیم یه سه کوردمـ...                              ...گُلونی وه سرمـ ...       ‌                         ❤...آوریشم له ورمـ ...❤                                  ...من "آفرت"کوردمـ...                                    ..شڕ وانمـ ...    هلوی برز سر شاخانم گیانم فیدای کوردستانم ...                                             ...تفنگ له شانمـ  ...  میخک له گردنم   ...                           ...هربژی کوردســانکم..                           {کرمانج،سوران،کلهر،هورام،لک،فیلی،جاف...}                                                                              

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

1436

من کلاسو تو متانت و خانومانه رفتارکردن ومحترمانه رفتارکردن میبینم 

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀

خودمم و از نظر خواهر شوهرم من خیلی کلاس میزارم چون همیشه دستمال کاغذی تو کیفمه و با دستکش ظرف میشورم و لباسام اتو شده س 🙄🙄

اگه اخلاقم بده عوضش دستپختم خوبه 😎😎 دوست داشتی اخلاقم خوب بود گشنه میموندی   میشه منو تو تایپیکای جنجالی قوم شوهر صدا کنید   

من بعضیارو دیدم خیلی ادعای باکلاسی دارن ولی تو یه موقعیتهایی یه سلیطه بازیهایی از خودشون نشون دادن بیا وببین...

خودت باش باو...

تو یه قاتلی...سلاحت زبان توست،گلوله ات از جنس واژه هاست
1432