2733
2734
عنوان

زندگی بعد طلاق کسی تجربشو داشته؟

491 بازدید | 41 پست

واسه منی که فقط ۲۵تومن دارم و شغلمم رو هواس خیلی سخته البته من نمیخوام خونه بگیرم میخوام برم خوابگاه دانشجویی کار کنم و درس بخونم,دلایل طلاقمم تو تاپیکام هست

منم دارم طلاق میگیرم

21سالمه

علت طلاق فقط متادونه،؟

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم دارم جدامیشم ۲۱سالمه. سر اعتیاد به ترامادولو و دخالتای خونوادش و فتنه گریای مامانش،کم اوردم دیگه،ولی خیلی ام از بعد طلاق میترسم نمیدونم واقعا قراره چی بشه،واینکه وابستگیه زیادی به شوهرمم دارم هنوز

2738

اگرشاغل باشین که خوبه ،من توی طلاق اولم البته توی عقدجداشدم هیچی مهریه نگرفتم ،بعدشم خونه پدرم بودم درسموتموم کردم زبان خوندم حسابداری یادگرفتم ،رفتم سرکاردوجاکارمیکردم ،البته من از18سالگیم کارمیکردم ،واسه همین سختم نبود،وامهای خونگی میگرفتم میزاشتم بانک سودشومیگرفتم میدادم جای قسطهاش.بعدازطلاق فقط اراده وتلاش میخواد.

خدایا،تو بساز،توبسازی قشنگتره❤
منم دارم جدامیشم ۲۱سالمه. سر اعتیاد به ترامادولو و دخالتای خونوادش و فتنه گریای مامانش،کم اوردم دیگه ...

بهت سخت میگذره خیلی سخت.منم توی عقد جدا شدم.شوهرمم معتاد به ترا و متادون بود و هست.مادرشم ک نگم چه فتنه گریه.مادرش مجبورش کرد ب طلاق.هرکاریم کردم نشد برگردیم ب زندگی.یکسال و سه ماه میگذره.هر روزش برام عذابه

منم وابستشم, شوهرت چه علاىمی داره؟

ببین یه مدت انگار مصرف میکرد منه گیج نمیدونستم تااینکه تشنج کرد و ما اول فک میکردیم مریضه و اینا تارفتیم دکتر گفت ازفشار عصبیه ،که باز دوسه ماه بعد تشنج کرد ،نگو همش بع خاطر مصرف قرص بوده تا دوماه اخری که باهاش زندگی کردم علائمشو متوجه شدم یعنی تو اون دوماه عوارضشو بروز دادتازه ،حالت گیجی و مستی ومنگی داشت خیلی وقتا رنگ و روی پریده ،پریدن دست و پاش تو خواب،بی اشتهایی بی حوصلگی،لرزش شدید دستاش ،زوم شدن رو یه تقطه،کلا انگار تو یه دنیای دیگه بود خوابشم خیلیییی زیاد شده بوذ

ببین یه مدت انگار مصرف میکرد منه گیج نمیدونستم تااینکه تشنج کرد و ما اول فک میکردیم مریضه و اینا تار ...

اخ اخ همینو بگو.همش تشنج میکنن .تمام خانوادش و فامیلاشم میدونن معتاده ب قرص.اخر میگفتن از بس عصبیش میکنی بچمون تشنج میکنه.خدا لعنتشون کنه

2706