2726

من چون تنوع طلبم و این چیزا زود دل مو میزنه پول به مارک نمیدم،فقط خوشگل باشه و شیک 

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مارك هايى كه خودم دارم سلين و آلدو و زارا و مانگو

ديگه بودجه ما به اينا ميرسه.ولى تو سفر ديدم.يه فاميل هم داريم آمريكا زندگى ميكنه.خيليم پولداره.اومده بود خونمون كيفش شنل بود،با يه شال و بارونى باربرى ست كرده بود🤦🏼‍♀️

لاکچری کی بودی تو    

عشق خریدم 🤦‍♀️😆

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
عشق خریدم 🤦‍♀️😆

عزیزمی

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
مارک باشه من نمیپسندمش

عزیزم کیفیت دارن دوختشون عالیه 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
مارك هايى كه خودم دارم سلين و آلدو و زارا و مانگو ديگه بودجه ما به اينا ميرسه.ولى تو سفر ديدم.يه فا ...

اوه بازم خوبه من اصلا هیچکدوم این مارکها‌رو ندیدم 🤦‍♀️

خوش بحال فامیلتون😬

چن وقته میخام کیف  پولم وعوض کنم اینقد چیزا گرون شده هنوز موفق نشدم

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
اوه ۴۰۰۰ ؟کجا خارج دیدی؟ دست بهش نزدی؟

اره خارج از ايران بود نه بابا دست زدن چيه پست ويترين ديدم تازه پالتو ٩٠٠٠ يورويي هم بود ساعت هم ديدم ١٢٠هزار يورو و جلو چشمم يه چيني خريدش نزديك دو ميليارد پول ساعته بود

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2706