2726
عنوان

صبحانه ی بچهاتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 471 بازدید | 49 پست

هیجی😐

نه میتونه ارده بخوره ن عسل ن پنیر ن کره ن شیر ن خامه ن حلواشکری 

فقط تخم مرغ مجازه ک اونم دوس نداره

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

دختر من ۱۵ ماهشه ، هرچیزی نمیخوره ، فقط کره و نون یا نصف ی تخم مرغ نمیرو شده ! 

بعضی وقتا هم دیر بیدار میشه دیگه صبحانه نمیخوره

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیجی😐 نه میتونه ارده بخوره ن عسل ن پنیر ن کره ن شیر ن خامه ن حلواشکری  فقط تخم مرغ مجازه ک ا ...

براش کیک خونگی درست کن بدون شیر 

خب نمیشه هرروزفرنی اونم فرنی نمیخوره

غم های من ازاینجاشروع شدهمش هفت سال بودم روزی که پدرم منوگذاشت وتاابدرفت فقط باچشام نگاه میکردم همه گریه میکردن جزمن نمیدونستم چی شده بابچهابازی میکردم مدت هاگذشت ومن فکرمیکردم بابام رفته مسافرت یروزی رفتم سراغ مامانم وگفتم مامان پس چرابابام نمی یادازمسافرت دیگه مارومیخواد؟مادرم اشک توچشاش جمع شدگفت بابات دیگه رفت تواسمون دیگه هم نمی یادمنم رفته روپله هانشستم هوابارونی بودیادمه به اسمون نگاه کردم به خداگفتم اخه خداچراباباموازم گرفتی هنوزازش سیرنشدم باباموخوب نشناختم چجوری برم مدرسه ودوستام باپدراشون روببینم ولی من بدون پدراون روزکلی گریه کردم وفهمیدم دیگه بابام رفت کسی که بمیرددیگه برنمیگرددواین قصه ی غمناک بچگیم 😢😢
2728

سه سالشه

نیمرو 

شیر حتمممممماااا  هرروز صبح تقریبا 

کره و پنیر 

خرما 

گردو

تخم‌مرغ آبپز 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
هیجی😐 نه میتونه ارده بخوره ن عسل ن پنیر ن کره ن شیر ن خامه ن حلواشکری  فقط تخم مرغ مجازه ک ا ...

املت درست کن ، کیک خونگی ، خاگینه 

بچه نه ماهه سعی کنید مربا ندید شکر گلاب هل و خیلی از میوه ها آلرژی زا هستن...صبحانه فرنی و حریر بادام و کره وپنیر خامه ایی مغزیجات نرم شده هم گردو و فندوق و بادام درختی مجازه....

بهترین سوپ هم ترکیب ماهیچه با کره و سیب زمینی و هویجه و یه مقداری نیم دونه برنج اگر حساسیت نداره ورمیشل..

نه یکم تودهنش میزارم مثلاپنیریکم تونون میزارم بهش میدم فرنی اصلادوس نداره چیزای شیرین رونمیخوره  ...

منم این مشکلو دارم

اصلا چیز شیرین و له شده نمیخوره

فقط پنیر. من چهار مغز آسیاب میکنم میریزم رو پنیر یا با خامه بهش میدم

براش کیک خونگی درست کن بدون شیر 

دوس نداره اصلا نمیدونم چرا 

دیروز یکم براش درست کردم لب نزد بزور قد ی فندق کردم تو دهنش 

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

همش عسل و نون میخوره):

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!

کوچولوت بهتر شده عزیزم؟! باز به دارو حساسیت نشون داد؟!

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
دوس نداره اصلا نمیدونم چرا  دیروز یکم براش درست کردم لب نزد بزور قد ی فندق کردم تو دهنش

اعییی خدا چقدر سخت برات صلوات فرستادم انشاالله خوب خوب میشه گل پسرت

به وقت تولد دوقلوها  
کوچولوت بهتر شده عزیزم؟! باز به دارو حساسیت نشون داد؟!

به دارو ک حساسیت نشون داد هیچ ازون موقع تا حالا ک دوماه میگذره دهنمو سرویس کرده مدام مریضه ریفلاکسش عود کرد الرژی تنفسی هم به الرژی غذاییش اضافه شده داغونیم

2706