2726

من اول بارداریم هستم و میخوام یه رادیولوژیست مطمئن واسه سونوگرافی هام انتخاب کنم.

دکتر دنیا فرخ چطوری هستن؟کسی مریضشون بوده؟چقدر میشناسینشون؟

هر پزشک متخص رادیولوژی خوبی دیگه ای میشناسید خصوصا واسه سونوهای NT و آنومالی معرفی کنین بهم متشکرم🌹❤

پزشک عمومی هستم👩‍⚕️سوالی داریداگه علمش رو داشته باشم،  پاسخگو هستم
اشکیانی هم خوبه ولی خب این دنیا فرخ یکم بداخلاقه فقط

خب کارش چطوره؟؟؟اجازه میده داخل از مانیتور فیلم بگیری یا شوهرم بیاد داخل؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نرگس افضلی خیلی خوبه.دکتر شمس هم تو طلابه اونم خیلی خوبه

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!
2728

اشکیانی خوبه من خیلی وقته پیشش میرم ولی دنیا فرخ فقط برا عکس رنگی رفتم‌.برا غربالگری هم پیش طاهریان رفتم خیلی کارش دقیق بود.نرگس افضلی هم خیلی تعریفشو شنیدم

برای شادی روح پدر شوهرم صلوات بفرستید لطفا
نرگس افضلی خیلی خوبه.دکتر شمس هم تو طلابه اونم خیلی خوبه

طلاب که خیلی دوره واقعا سخته واسم رفتن.

این دکتر افضلی مطبشون کجاست؟؟

خب کارش چطوره؟؟؟اجازه میده داخل از مانیتور فیلم بگیری یا شوهرم بیاد داخل؟؟

اینو دیگه نمیدونم 

من برا عکس رنگی رفتم کارش خوب بود وخیلی از باردار هاهم اونجا اومده بودن

خدایا شکرت برا نعمت بزرگی که دادی...حتی فکرشم نمیکردم
اشکیانی خوبه من خیلی وقته پیشش میرم ولی دنیا فرخ فقط برا عکس رنگی رفتم‌.برا غربالگری هم پیش طاهریان ...

از دکتر مهدی اسفندیاری چیزی نشنیدین؟؟

طلاب که خیلی دوره واقعا سخته واسم رفتن. این دکتر افضلی مطبشون کجاست؟؟

افضلی بالاشهره از ۱۱۸ بپرس عزیزم

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!

مهدی اسفندیاری عااااااااااااااالیه

خوش برخورد

همسرتم میذاره بره داخل

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏
من رفتم مرادی..بدیش این بود 4تا4تا میفرسته داخل.همراه نمیزاره ...کارش دقیقه ولی هزینه سوناهاش آزاده& ...

اینکه چنتایی بری داخل که خیلی بده من اصلا دوس ندارم

2706