2726

اصلا اجتماعی نیستم با فامیل زیاد رفتو امد ندارم ب کسی زنگ و پیام نمیدم دوس ندارم اینجوری باشم ولی هشتم 

نزدیک ی ماهه دارم باشگاه میرم میبینم اکثرا باهم دوستن و حرف میزنن میخندن اما من هیچکس حرف نمیزنم و تنهام واس همین خاطر دلم نمیخاد برم دیگ ورزش کنم کیف نمیده تنهایی و بی دوستی

اجتماعیا چجوری شد ک اینجوری شدید از اول اینجوری بودید؟شاید تیپ و قیافه خوشگل یا جذاب دارید ک زود دوست پیدا میکنید 😥

من انقدر زیاد دوست دارم همش با شوهرم دعوا داریم میگه بس کن رفیق بازیتو 

همینجوری دوست میشیم 

تازه با فامیلای شوهرمم خیلی دوستم 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   

من خیلی زود ارتباط برقرار میکنم البته محتاطم ولی کسیو بعنوان دوست انتخاب کنم خیلی صمیمی میشم

اتفاقا یکی از دوستام میگه چطور میتونی تا این حد نسبت به آدما دید مثبت داشته باشی‌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تیپ دارم قیافمم معمولیه 

ولی سر اینکه اینو از کجا خریدی و اینا دوست میشیم بیشتر 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   

والا من میرفتم باشگاه دوست داشتم کسی کاری به کارم نداشته باشه😆😆😆

ولی جایی برم معمولا سری یه موضوع پیدا میشه که در موردش حرف بزنیم و اینجور میشه که یه دوستی شکل میگیره 

اخلاقت دقیقا مثل منه 

من یه تجربه بد تو بچگیام دارم که از طرف هم سنام طرد شدم واسه همین مشکل دارم واسه برقراری ارتباط

حتی به خواهرمم زنگ نمیزنم 

فقط با شوهرمم 

این سایت شده پاتوق خاله زنک بازی تویی که توهین میکنی فقط و فقط شعور نداشته ات و به رخ میکشی

عزیزم کلا بعضی ها خوش مشرب هستن یا من یکی رو تو فامیلمون میشناسم هر کی این دختر رو میدید خیلی دوستش داست الان که شوهرش جون میده براش

💔😢😞😭این ایموجی ها وصف حال این روزهای منه😔

پسرم هفت سالشه اصلا با کسی ارتباط برقرار نمیکنه .‌خودمم البته تو بچگیم اینجوری بودم .فک کنم بیشتر ژنی باشه .ولی دوس ندارم پسرم این مدلی باشه هر کاری میکنم نمیشه  

《این جهان کوه است و فعل ما ندا         سوی ما آید نداها را صدا》

من دوست راحت پیدامیکنم خودم سخت گیرم توانتخاب ادما ولی بیشتر میان سمتم برای دوستی فک کنم قیافم میزنه دوست خوبی باشم😂😂ولی خودمم خونگرمم 

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀

منم زیاد میجوشم با هرکی برسم حرف واسه گفتن دارم ولی با کسی صمیمی نمیشم فقط در حد سلام علیک و چن کلام حرف .

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍
عزیزم کلا بعضی ها خوش مشرب هستن یا من یکی رو تو فامیلمون میشناسم هر کی این دختر رو میدید خیلی دوستش ...

خوشبحالش من فکر میکنم کسی با من حال نمیکنه شاید ی حاات دافعه دارم

خب چیکار میکنی ب منم یاد بده

به خدا هیچی 

ولی الان با دوستام میریم پشت بوم قلیون مکشیم 

و مامانم طبقه پایینه باهام قهر کرده 

چرا رفیق میاری 

بیشتر لباسای که استفاده نمیکنمو میدم بهشون 

کفشام 

دمپاییام 

اونا هم خوششون میاد 

خخخخخخخخخخخخ 

ماشینم دارم میریم دور دور 

2706