2733
2734

اخه  من تا حالا تو بازار نبودم سر در نمیارم به نظرتون اشتباه نیست؟ 

اصلا چه مغازه ای خوبه و درامد داره ؟؟ 

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تونستن ک میتونید 

خوب خودتونم وایسین خیلی زودتراز اون چیزی ک فکر میکنین یاد میگیرین 

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
2728
اول کار نمیشه رو فروشنده حساب کرد باید خودتون بالای سرکار باشین

اخه من سر در نمیارم بعد برای جنس اوردن فک‌کنم باید بیام تهران یا شهرای دیگه مگه نه؟ 

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 

فردشنده بزاری؟ ن عمرا 

خودت یا خونوادت بشینین اونجا یه چیزی 

فروشنده معلوم نیس چند میفروشه چقد به جیب می نه اصلا خوش برخورده یا ن 

چه جوری برخورد میکنه که مشتری دوباره بیاد برا خرید یا نه 

لباس زیر بزن 

بعدم مغازه زدن ک الکی نییست باید با تولیدیا هماهنگ کنی حساب کتابات درس باشه  پول کم نیاری سر خرید جنسا بعد بعدم فروشنده ناشناسگذاشتن خود دردسره معلوم نیست از کنار مغازت بخوره  مرتب مغازت باز باشه ازش کسب درامد کنی

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
آرایشی و لباس زیر درامدش خوبه بنظرم

روم نمیشه مغازه لباس زیر بزنم🤣

ولی ارایشی فک‌کنم خوب باشه مشکلم اینه که مارکا و جنسا رو نمیشناسم به نظرت چیکار کنم برای این مشکل ؟ یا از کجا باید سفارش بدم؟

2738
اخه من سر در نمیارم بعد برای جنس اوردن فک‌کنم باید بیام تهران یا شهرای دیگه مگه نه؟ 

اول خوب تحقیق کن راهو چاه رو بدست بیار بیاد سر اصول برو جلو 

شوهرت تو قضیه خرید جنسو اینا همراه هست؟؟؟

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
فردشنده بزاری؟ ن عمرا  خودت یا خونوادت بشینین اونجا یه چیزی  فروشنده معلوم نیس چند میفرو ...

اره اینم درسته ولی من خودم عمرا بتونم فروشندگی کنم 

لباس زیر بزن  بعدم مغازه زدن ک الکی نییست باید با تولیدیا هماهنگ کنی حساب کتابات درس باشه &nbs ...

تولیدیا رو ازکجا پیدا کنم 

روم نمیشه مغازه لباس زیر بزنم🤣 ولی ارایشی فک‌کنم خوب باشه مشکلم اینه که مارکا و جنسا رو نمیشناسم ب ...

یکم تحقیق کن ببین خانوما چه مارکایی رودوس دارن همونو بیار،خود فروشنده هم راهنماییت میکنه

...اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

بیای تخران میتونی ی بار بیای ی تولیدی یا پخش قیمت  مناسب رو پیدا کنی بعد دفعه های بعد خودشون با پست برات بفرستن

2706