2737
2734

من دیروز موهامو کوتاه کردم الان موهام بدن اسیب و موخوره هست میخوام بهشون رسیدگی کنم تا همین اول خوب رشد کنن،

چی بزنم که زود بلند شن و پرپشت شن و نرم و لخت باشن اخه موهام موج داره و ...خلاصه هر چی میدونین خوبه بگین.

لطفا برای سلامتی پسرم یه دونه صلوات بفرستین☺💚

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

از تجربه های خودم

۱.روغن نارگیل و روغن زیتون زرده تخم مرغ و پودر شیرین بیان رو قاطی کن‌ دوساعت قبل حموم  بزن به ریشه و ساقه موهات بعد  بروحموم موهات مثل ابریشم میشه.

۲.برای رشد سریع موهات روغن نارگیل و گرم کن بزن به موهات.

۳.هفته ای دوبار تخم مرغ و پودر دارچین و روغن نارگیل یا زیتوت بزن.

۴.روغن کرچک برای رشد وتقویت موها عالیه.اگه میتونی هرروز بری حموم خیلی خوبه مه ی ماه هرروز کرچک بزنی بهش‌

2738
برا. پرپشت شدن موها راه حلی ندارید؟

سیر رو رنده کن اون قسمت هایی از موهات که  کم پشت شده مثلا شقیقه هات یک دقیقه سیرو بمال روش بعد بشور.حواست باشه زیاد بذاری پوست سرتو له میکنه ها.فقط یک دقیقه.

یه روش دیگم هست.تخم شنبلیله رو بخر.دوتا قاشق خیس کن.یک روز بعد بذار بجوشه بعد ابشو صاف کن.ابشو بریز تو یه ظرف تو فریزر نگه دار هفته ای رو بار بزن به ریشه موهات.مواظب باش تو چشمت و دهنت نره چون خیلی تلخه.