2726
عنوان

پارک دوبل

392 بازدید | 7 پست

سلام کسانی که رانندگی بلدین میشه اصولی بگید پارک دوبل و دنده عقبو چطوری میزنید؟امروزم رد شدم اون سری دوبلم خوب شد این سری خراب شد سری قبل دنده عقبم خراب شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ماشینت باید اندازه 3تا اینه با ماشین بغلی فاصله داشته باشه تقریبا 45 سانتی متر جلو تر از ماشین بغلی وایسی بعدش  بزنی دنده عقب  پشت  و نگاه کنی وقتی چراغ ماشین بغلیتو دیدی فرمون ب چرخونی سمت جایی ک پارک میکنی تا فرمون قفل شه بعد بیای عقبتر ب صورت لاکپشتی وقتی اینت رسید ب چراغ عقبی ماشین بغلیت  فرمون و خلاف جهت قبلی بچرخونی تا قفل شه بعدش ترمز 😊

عزیزم ببین اول خوتو با ماشین بطوی که ۴۵ سانت فاصله بینتون باشه قشنگ برابر قرار میده اینه تو باید از اینه ماشین کناری جلوتر باشه...بعدش دنده عقب میگیری دنده رو در حالت عقب قرار میده و نیم کلاج میری تا زمانی ک چراغ خطر ماشین کناریو توی اون قسمت مثلثی شیشه عقب ببینی بعدش توقف میکنی فرمان رو بطور کامل یک دورو نیم به سمت ماشین یعنی راست میچرخونی دوباره دنده عقب میگیری تا زمانی که همون چراغ خطر رو توی شیشه شاگرد ببینی باز توقف میکنی فرمان رو کامل یک دورو نیم بسمت چپ میچرخونی و با همون حالت داخل میری و یک متر از ماشین جلو و یک متر از ماشین عقب و ۴۵ سانت از جدول فاصله باید داشته باشی....مهم ترین نکته توی پارک دوبل اینه ک حتما فاصلت در شروع با ماشین کناری حفظ بشه و موازی با اون ماشین باشی ن کج و فلان...

در دنده عقب هم راهنمای راست روشن ...دنده روی حالت عقب و نیم کلاج میری اگه ماشین سمت جدول انحراف پیدا کرد تو باید فرمان رو به سمت خیابون بچرخونی یعنی کلا مخالفه

خداجونم...مرسی که هوای زندگیمو داشتی از اینجا به بعدم توکلم به خودته...مثل زمانی که گریه میکردم و تو با دستای مهربونت اشکامو پاک میکردی و خط خنده رو روی لبام طراحی میکردی....مثل لحظه ای که همسرم رو تو مسیر زندگیم قرار دادی تا من از چشمانش برق خوشبختی و عشق و احساس کنم و عاشقانه ترین زندگی رو باهاش بسازم....مثل وقتی که مادرمو شفا دادی وقتی که معجزه امام حسین و بهم نشون دادی مامانم کلا بیماریش از بین رفت...مثل وقتی که منو با خنده دخترم یکبار دیگه عاشق کردی..دخترم که چشماش مثل پدرشه و نگاهش دلمو میلرزونه و من و وامی داره تا یه بار دیگه نفس عمیق بکشم از ته ته دلم جایی که پر از پاکی و صداقته عمق وجودم لب بزنم..شکرت..شکرت که هوای زندگیمو داری تو بهترین همراه زندگیم هستی...😊😍                                                            من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد
مرسی گلم

قربونت

خداجونم...مرسی که هوای زندگیمو داشتی از اینجا به بعدم توکلم به خودته...مثل زمانی که گریه میکردم و تو با دستای مهربونت اشکامو پاک میکردی و خط خنده رو روی لبام طراحی میکردی....مثل لحظه ای که همسرم رو تو مسیر زندگیم قرار دادی تا من از چشمانش برق خوشبختی و عشق و احساس کنم و عاشقانه ترین زندگی رو باهاش بسازم....مثل وقتی که مادرمو شفا دادی وقتی که معجزه امام حسین و بهم نشون دادی مامانم کلا بیماریش از بین رفت...مثل وقتی که منو با خنده دخترم یکبار دیگه عاشق کردی..دخترم که چشماش مثل پدرشه و نگاهش دلمو میلرزونه و من و وامی داره تا یه بار دیگه نفس عمیق بکشم از ته ته دلم جایی که پر از پاکی و صداقته عمق وجودم لب بزنم..شکرت..شکرت که هوای زندگیمو داری تو بهترین همراه زندگیم هستی...😊😍                                                            من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد