2737
2734
عنوان

ازمایشات غربالگری سه ماه اول

| مشاهده متن کامل بحث + 349 بازدید | 61 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا سنو انجام ندی ازمایشکاه ازت ازمایش نمیگیره حتما باید حواب ان تی باشه

حالا میگم فردا نرم بمونم هفته بعد یک شنبه اینا برم مشکلی پیش نمیاد؟؟

نیم کیلو باش ولی پسته باش🤓✌
2731
همه سونوگرافی ها از رو شکم انجام میشه ...سونو واژنیال فقط برای چیز دیگ ست عزیزم ک خیلی درصد کمی از خ ...

والا من الان ۹ هفتمه شاید ده بار واژینال شدم بخدا ازبس که لکه بینی خونریزی دارم 

اگر از عاشقـــیـــ گفتم      همیشه ازتو گفتم ...
من شرایطم مثل تو بود ولی رفتم سونو گفت اگه ان تی وان بی دیده نشد پولتو برمیگردونم....ولی خوب دیده شد

ببخشید واس سونو باید مثانه پر باشه یا خالی ؟؟

2738
ازبس واژن کردم دیگه عادت شده برام 😕

من طبق سونو الان ده هفتمه چن روزه سینه هام ک سفت شده بود شل شد یهو.نگرانم از اینکه برم بگن متوقف شده رشدش🙁🙁

اره عزیزم گفتم تو موارد خاص ازش استفاده میکنن ...شمام لکه بینی داشتین بخاطر اونه 

به نظرت بچم سیاه نمیشه چیزیش نمیشه همه میگن ازبس سونو کردی سیاهه سیاه میشه ☹️

اگر از عاشقـــیـــ گفتم      همیشه ازتو گفتم ...

سلام بچه ها این غربالگری اولیه چیارو مشخص میکنه؟چه بیماری هایی رو؟

من دادم‌قراره ۲۵ ام‌جوابشو بگیرم

🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد 🌸👇     لینک تاپیک های مفید🔗    ❤خدایا شکرت💚خدایا شکرت💚خدایا شکرت🌸لطفا کتاب خوب سراغ داشتید بهم معرفی کنید🤩🤩🤩🤩 دعای افزایش رزق و روزی👈یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّةِ الْمَتینَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی. ❤سلام بر حسین                                                                                    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤یا ابوالفضل العباس ادرکنی💚یا رقیه💚یا علی اصغر🤩💚
2706