2726
عنوان

خانما میشه ی لحظه بیاید

184 بازدید | 19 پست

من فردا روز تخمک گذاریمه طبق همیشه امروز کیت استفاده کردم اینطوری شد.برای دختردارشدن تا کی بایداقدام داشته باشم؟توی نت نوشته تا وقتی که هردوخطش قرمزمیشه بایدبرادختراقدام کنی.درسته اینطوری؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دقیق نمیدونم اما شنیدم باید قبل تخمک گذاری باشه  هنگام تخمک گذاری  یا بعدش میگن پسر میشه ا ...

آره منم شنیدم بایدقبلش باشه ولی نت خوندم که گفته وقتی قرمزمیشه ۲۴ تا۳۶ ساعت بعدبراپسردارشدن برادختردارشدن همون موقع بایداقدام داشت

عزیزم منم فقط شنیدم موقع تخمک گذاری اگر اقدام داشته باشی پسر میشه به نظر من یک روز قبل و یک روز بعد هم احتمال پسر دار شدن بیشتره قبل و بعد از اون به احتمال زیاد دختر میشه ولی تا حالا از کیت استفاده نکردم عزیزم

(( رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین))
عزیزم منم فقط شنیدم موقع تخمک گذاری اگر اقدام داشته باشی پسر میشه به نظر من یک روز قبل و یک روز بعد ...

آهان مرسی عزیزم.من طبق همیشه فرداتخمک گذاریمه امروزکیتم اینطوری شد.امشب اقدام کنم یانه؟

آهان مرسی عزیزم.من طبق همیشه فرداتخمک گذاریمه امروزکیتم اینطوری شد.امشب اقدام کنم یانه؟

عزیزم من چون نمی دونم ممکنه نظرم درست نباشه ولی فکر میکنم امروز خوب باشه

راستی بزن دانشنامه فرزند طبق روز تخمک گذاریت احتمال دختر یا پسر شدنو حدس میزنه عزیزم

2706