1464
1411
عنوان

خانما میشه ی لحظه بیاید

181 بازدید | 19 پست

من فردا روز تخمک گذاریمه طبق همیشه امروز کیت استفاده کردم اینطوری شد.برای دختردارشدن تا کی بایداقدام داشته باشم؟توی نت نوشته تا وقتی که هردوخطش قرمزمیشه بایدبرادختراقدام کنی.درسته اینطوری؟

میخوای وام بگیری؟یا واسه وامت ضامن نیاز داری؟

هرکدوم رو بخوای تو وامیار میتونی پیدا کنی تازه ، ما بهت مشاورم میدیم

وامیار مشاور هوشمند مالی شما

1473
دقیق نمیدونم اما شنیدم باید قبل تخمک گذاری باشه  هنگام تخمک گذاری  یا بعدش میگن پسر میشه ا ...

آره منم شنیدم بایدقبلش باشه ولی نت خوندم که گفته وقتی قرمزمیشه ۲۴ تا۳۶ ساعت بعدبراپسردارشدن برادختردارشدن همون موقع بایداقدام داشت

عزیزم منم فقط شنیدم موقع تخمک گذاری اگر اقدام داشته باشی پسر میشه به نظر من یک روز قبل و یک روز بعد هم احتمال پسر دار شدن بیشتره قبل و بعد از اون به احتمال زیاد دختر میشه ولی تا حالا از کیت استفاده نکردم عزیزم

(( رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین))
عزیزم منم فقط شنیدم موقع تخمک گذاری اگر اقدام داشته باشی پسر میشه به نظر من یک روز قبل و یک روز بعد ...

آهان مرسی عزیزم.من طبق همیشه فرداتخمک گذاریمه امروزکیتم اینطوری شد.امشب اقدام کنم یانه؟

1432
آهان مرسی عزیزم.من طبق همیشه فرداتخمک گذاریمه امروزکیتم اینطوری شد.امشب اقدام کنم یانه؟

عزیزم من چون نمی دونم ممکنه نظرم درست نباشه ولی فکر میکنم امروز خوب باشه

راستی بزن دانشنامه فرزند طبق روز تخمک گذاریت احتمال دختر یا پسر شدنو حدس میزنه عزیزم

1476
یک جدول داره که توش شکل بچه دختر یا پسرو کشیده قشنگ می تونی ببینی 

آره دیدم امروزو بیشتراحتمال داده پسر.ولی برای کیت نوشته وقتی دوخط قرمز میشه بایدبرا دختراقدام کنی ۲۴ تا۳۶ ساعت بعدبراپسر.موندم چکارکنم.😥

آره دیدم امروزو بیشتراحتمال داده پسر.ولی برای کیت نوشته وقتی دوخط قرمز میشه بایدبرا دختراقدام کنی ۲۴ ...

عزیزم منم فکر میکنم امروز بیشتر احتمال پسر هست کاش می تونستی با یه دکتر مشورت کنی ولی بازم هر چی کیت نوشته و دستور استفادش هر طوریه اون درسته

عزیزم منم فکر میکنم امروز بیشتر احتمال پسر هست کاش می تونستی با یه دکتر مشورت کنی ولی بازم هر چی کیت ...

نمیدونم والله حالاتوکل برخداانشالله که درسته

یه کتاب هست پسر میخواهید یا دختر 

مامان من با همون کتاب پسردار شد 

ولی دقیق رعایت باید بکنی هرچی نوشته 

ایشالله خدا بهت یه دختر مهربون و سالم بده

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Be brave!the confident smile is the most beautiful thing on earth...
1450