2737
2734

کی هست این دکتر؟ نمیشناسم

بجز از علی نباشد بجهان گره گشایی ⚘⚘طلب مدد از او کن چو رسد غم و بلایی ⚘⚘میدونیدتقوا یعنی چی؟؟ یعنی اگه یه هفته ازتمام کارهای مافیلم گرفتن وگفتن اعمال هفته گذشته ات در تلویزیون پخش شده ناراحت نشیم.⚘⚘تانیایی گره از کاربشروا نشود...درد ماجز به ظهور تو مداوا نشود⚘⚘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متنفرم از دکترا هندی که میان تو ایران طبابت کنن

بجز از علی نباشد بجهان گره گشایی ⚘⚘طلب مدد از او کن چو رسد غم و بلایی ⚘⚘میدونیدتقوا یعنی چی؟؟ یعنی اگه یه هفته ازتمام کارهای مافیلم گرفتن وگفتن اعمال هفته گذشته ات در تلویزیون پخش شده ناراحت نشیم.⚘⚘تانیایی گره از کاربشروا نشود...درد ماجز به ظهور تو مداوا نشود⚘⚘
2731
چرا؟ وقتي كارش خوبه به نفع مملكته ماست كه

اخه خاطره بد دارم از دکتر هندی  

2738
خانوما خونه ی ما قزوین میخوام برم پیش دکتر کونار آدرس یکی از فامیلامون که تهران هستن رو بدم بنظرتون ...

آره فقط موبايلي كه ميدي خط شهرستان نباشه و مواظب باش راجع به اون خونه اطلاعات داشته باشي يه كوچولو چون من اون دفعه اونجا بودم يكي از كردستان اومده بود حتي رفت داخل خانوم آقاي دكتر از رو خط تلفنش فهميد اونم دست و پاشو گم كرد فرستادنش بيرون ويزيتو پس دادن بهش

آره فقط موبايلي كه ميدي خط شهرستان نباشه و مواظب باش راجع به اون خونه اطلاعات داشته باشي يه كوچ ...

اونوقت آزمایش که میفرسته هم باید تهران بدم تعداد آزمایش رفتنها زیادن؟ بنظرتون به دردسر میافتم؟

خدایا تو درستش کن تو درست کنی قشنگه 🤲
اونوقت آزمایش که میفرسته هم باید تهران بدم تعداد آزمایش رفتنها زیادن؟ بنظرتون به دردسر میافتم؟

واسه تعيين جوسيت ميخواي؟ يا كار ديگه؟ واسه تعيين جنسيت هر ماه سونو داره سر همون روز و ساعت بايد اونجا باشي اما آزمايش جاي خاصي مدنظرش نبود فقط ميگفت مراكز ناباروري رو به هيچ وجه قبول ندارم

واسه تعيين جوسيت ميخواي؟ يا كار ديگه؟ واسه تعيين جنسيت هر ماه سونو داره سر همون روز و ساعت بايد اونج ...

برای تعیین جنسیت میخوام البته اینجام یه مامایی هست که میگن کارش خوبه اما نمیدونم چرا احساس میکنم کار دکتر کومار بهتره

آزمایش هم باید تهران باشه دیکه وگرنه متوجه میشن از شهرستان میام

برای تعیین جنسیت میخوام البته اینجام یه مامایی هست که میگن کارش خوبه اما نمیدونم چرا احساس میکنم کار ...

آره راس ميگي به اونش دقت نكرده بودم من اين ماه اقدام دارم پيش دكتر كومار ايشالا كه خوب باشه و شماهم بياي نتيجه بگيري ، مامايي كه رفتي چي تجويز كرده؟

آره راس ميگي به اونش دقت نكرده بودم من اين ماه اقدام دارم پيش دكتر كومار ايشالا كه خوب باشه و شماهم ...

انشالله که نتیجه بگیری هنوز نرفتم ولی نتیجه رو بهم بگید

2706