1608
1609
عنوان

دلم میخواد همه چیز و بذارم و برم.....

210 بازدید | 33 پست

یه پسر 1 سال و نیمه دارم 

گاهی خیلی اذیتم میکنه ... میبرمش پارک خانه بازی بیرون میارن خونه باز گریه میکنه جیغ میکشه همش توجه میخواد همش بازی میخواد . از کارم که به کل اومدم بیرون بخاطر شوهر و بچه . حالا حتی نمیتونم به کارای شخصی ام برسم . کارای خونه همه مونده ... واقعا گاهی تپش قلب میگیرم .سرش داد میزنم .چیکار کنم یکم حوصله ام زیاد شه . واقعا ب راهکار نیاز دارم .

💑

منکه دوتا دارم بدبخت کوچیکرو یه دقیقه میرم دسشویی میاد خونی مالیش میکنه 

شاید میان اینهمه نامردی .....باید شیطان راستاایش کرد 🖤...........چون دروغ نگفت ......جهنم را به جان خرید .....ولی تظاهر به دوست داشتن ادم نکرد 👍......................................هیچ مترسکی را شبیه گرگ نساختن ...شبیه خرس و پلنگ هم نساختن ...................به گمانم ترسناک تر از ادمیزاد نیافتن 👊

بزارش چندساعتی مهدکودک 

البته تحقیق کن مهد هم خصوصی باشه هم معتبر

صد نکته درست آید کس را خبری نیست / چون رفت خطایی همه‌را چشم برآن است.... #نمک_کور_نباشیم 😊 #راستی_فیک_هم_نباشیم....😁

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

پسرم منم همینه حتی بدتر از این....😔😔

اصلا فکرشم نمیکردم یه همچین بچه گریه ای و عجولی داشته باشم...😔😔

گاهی هیچکس را نداشته باشی بهتـر است....  باورکن بعضی ها تنهاترت میکننـد.... 
1613

اونو نميتوني عوض كني ولي خودتو ميتوني

من رفتم دكتر بهم قرص استترا داد بي نهااااايت راضي ام دوتا بچه جيغ جيغو ي خونه پر كار ولي عين خيالم نيس الان ولي قبلش برنامه خودكشي داشتم💆

حداقل دليل تركوندن رو بگين😒
منکه دوتا دارم بدبخت کوچیکرو یه دقیقه میرم دسشویی میاد خونی مالیش میکنه 

وای نگو اصلا به دومی فکر هم نمیتونم بکنم .... اگر خدا نکرده حامله بشم باز یه بلای سر خودم میارم . اصلا حوصله بچه ندارم .

💑
8
اونو نميتوني عوض كني ولي خودتو ميتوني من رفتم دكتر بهم قرص استترا داد بي نهااااايت راضي ام دوتا بچه ...

قرص ارام بخشه؟

وای نگو اصلا به دومی فکر هم نمیتونم بکنم .... اگر خدا نکرده حامله بشم باز یه بلای سر خودم میارم . اص ...

منم حتی خوابشم میبینم صبح صدقه میزارم کنار میگم بلا ب دور 😑😑😑😑

مادرت نزدیکت نیست

20 سال فوت کرده 

مادر شوهرمم با دیوار اتاق تون هیچ فرقی نداره خدا لعنتش کنه 9 ماهه ی زنگ نزده ببینه ما مردم یا زنده آیم اینقدر بی عاطفه است

💑
1601
20 سال فوت کرده  مادر شوهرمم با دیوار اتاق تون هیچ فرقی نداره خدا لعنتش کنه 9 ماهه ی زنگ نزده ...

خدا رحمتشون کنه اگه بتونی ساعتی بزاریش مهد خوبه

فکر کنم حالا دارم نتیجه تمام صبوریها و سختیهامو میبینم خدا جون شکرت 
اونو نميتوني عوض كني ولي خودتو ميتوني من رفتم دكتر بهم قرص استترا داد بي نهااااايت راضي ام دوتا بچه ...

دکتر چی رفتی . میشه اسم یا عکس دارو ت رو بذاری

💑
وای نگو اصلا به دومی فکر هم نمیتونم بکنم .... اگر خدا نکرده حامله بشم باز یه بلای سر خودم میارم . اص ...

بخدا منو بدبختو فکر کن یکیو بغل میکنم اون یکی جیغ جیغ میکنه 

نصف شب ۱۰ بار بیدار میشم هی پوشکاشونو عوض میکنم .بزرگرو شیشه میدم میخوابه باز اون یکی بیدار میشه 

خواب ندارم .کسیم کمکم نمیکنه .میگن بچه اوردی خودتم نگهش دار .اصن نمیتونم برم بیرون تفریح جایی 

شاید میان اینهمه نامردی .....باید شیطان راستاایش کرد 🖤...........چون دروغ نگفت ......جهنم را به جان خرید .....ولی تظاهر به دوست داشتن ادم نکرد 👍......................................هیچ مترسکی را شبیه گرگ نساختن ...شبیه خرس و پلنگ هم نساختن ...................به گمانم ترسناک تر از ادمیزاد نیافتن 👊
واااای نگید من حاملم  یعنی بچه اینقدر اذیت میکنه؟؟؟؟؟واقعا ترسیدم

وای بمن اگر بود اصلا هرگز بچه نیاوردم ولی چ کنم شوهرم عاشق بچه است .از الان برا دومی هم نقشه داره . حالم بد میشه وقتی تصور میکنم دوباره باید همچین روزها رو از نو تکرار کنم . 

💑
1614