2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم رژیمت چطوریه؟شاید روشت نادرسته..من خودم بیست و‌پنج کیلو‌کم کردم بگو تا راهنماییت کنم

من رژیم لیمو می گرفتم همه چی توش داره شاما سبکه

من میتونم چون با اراده ام💪🏻وزن شروع:80 هدف اول:🔒۷۵ هدف دوم:🔒۷۰ هدف سوم:🔒۶۵ هدف چهارم:🔒۶۰
2456
من رژیم لیمو می گرفتم همه چی توش داره شاما سبکه

لیمومی اصلا رژیم استانداری نیست..تو همه وعده هات پروتئین داشته باش از ساعت ۷به بعد هم‌هیچ کربی نخور حتی میوه ها..شبا سالاد بخور با تخ ابپز یا پنیر یا حبوبات(حبوبات کرب داره اما بهتر از نون و برنجه)یا مثلا مرغی چیزی

ورزشم روزی یکساعت داشته باش سریع لاغر میشی

البته سعی کن بیشتر از سه کیلو‌در ماه کم نکنی تا برنگرده

گر نگهدار‌ من آنست که میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.
لیمومی اصلا رژیم استانداری نیست..تو همه وعده هات پروتئین داشته باش از ساعت ۷به بعد هم‌هیچ کربی نخور ...

ببین ورزش نمیتونم بکنم تایم ندارم من این رژیمی که میگیو گرفتم اما کم نکردم انگار متابولیسمم مشکل داره با لیمومی 3 کیلو تو یکماه کم کردم اما الان ماه دومم دریغ از یک گرم

من میتونم چون با اراده ام💪🏻وزن شروع:80 هدف اول:🔒۷۵ هدف دوم:🔒۷۰ هدف سوم:🔒۶۵ هدف چهارم:🔒۶۰

بدنت به این رژیم مقاوم شده باید به بدنت شوک بدی 

اگه میتونی شامو حذف کن فقط آب و چای سبز بخور 

اگه تایم ورزش نداری موزیک بزار برقص

من مسائل جزئی رو نادیده میگیرم، از نظر من همه مسائل جزئی هستند. 
بدنت به این رژیم مقاوم شده باید به بدنت شوک بدی  اگه میتونی شامو حذف کن فقط آب و چای سبز بخور& ...

آره بهترین راه همین شوکه

2714