2737
2734

دوستان عزیزم خواهرم ۲بار سقط داشته و الان ۲ساله باردار نشده..مشکل از همسرش بوده ک شکر خدا درمان شده..

یه دکتر زنان خوب ک درصد مثبت شدن بارداری زیادی داشتن مراجعینشون معرفی میکنید.....دنبال بهترینم..ممنون میشم ازتون راهنمایی کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم من واسه عمل زایمان پیش دکتر شهناز امینی رفتم اما خب فقط به نظرم برای عمل خوبه حتی برای مراحل زایمانم خوب نیس چون خیلی شلوغه مطبشون باید برین پیش متخصص زنان حاملگی های پر خطر 

تو برام نبضی ببین...❤
2738
منصور ملک اقصا 

اقصی انقدر پیررر شده که همه کاراشو دستیاراش میکنن

الان رضا نصر عالیه نفر اوله تو ایران که اونم شاگرد اقصی بوده 

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
ملک اقصی اشتباه تایپپی بود

ملک منصور اقصی😃

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
اقصی انقدر پیررر شده که همه کاراشو دستیاراش میکنن الان رضا نصر عالیه نفر اوله تو ایران که اونم شاگر ...

دکتر نصر همه چی رو میده دست ماماها . اونها هم بداخلاق و بی حوصله. خودش فقط سه دقیقه میاد اصلا وقت نمیشه سوال بپرسی. مطب به شدت شلوغ.

حتی بیمارها گفتند واسه میکرو و پانکچر هم خودش نرفته

محمدرضا برنجیان 

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
دکتر نصر همه چی رو میده دست ماماها . اونها هم بداخلاق و بی حوصله. خودش فقط سه دقیقه میاد اصلا وقت نم ...

عه من رفتم پیشش قشنگ برام وقت گذاشت سونو کرد 

ماماهاشم عالی بودن

من تازگی نرفتم فروردین ماه رفتم البته

2706