2733
2734

خواهرم خونه داره شوهرش شاغل بود فلن شوهرش خونس تا کارش درس شه باز بره سرکار اونم میخواست تو این مدت ک شوهرش خونس یجا مشغول شه

دیروز شیفت عصر واسه اولین بار رفت سر یه کاری

پسرشم هنوز حرف نمیزنه خیلی وقت نیس راه افتاده خیلی ب خواهرم وابستس

شوهرش میگفت مریم(خواهرم) رو رسوندمو برگشتم خونه واسه سبحان شیر درست کردم رفتم دسشویی 

وقتی برگشتم دیدم نیست

همه جارو گشتم اخر سر دیدم شیشه شیرش دستشه تنهایی ساکت تو کمد دیواری نشسته 😂😂😐

شیرشو بهش دادم خوابید بیدار شد همش دور و برشو نگا میکرد رفت تو اشپز خونه همه جارو گشت بعد رفت اتاقارو گشت حتی کمدارو هم گشت بعد رفت جلوی در دسشویی خوابید از زیر در تو دسشویی رو نگا میکرد ببینه مریم اونجاس یا نه😐😐

خواهرم میگف از سر کار که اومدم پرید تو بغلم هی صورتمو نگا میکرد میخندید دوباره نگام میکرد دسشو میکشید رو صورتمو میخندید فک کرده بود دیگه برنمیگردم

گف گلی گریه کردم دیگه هم نمیرم سر کار 😐

تورو خدا شمام بچه هاتونو تنها نزارین بچه ها خیلی مظلومن باید پیش مامانشون باشن😢😢

�خدا خیلی مهربونه💛

اخی عزیزدلم چقدر با محبته

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پارسال پسر خواهرم بیمارستان بستری شد دخترش کوچیک بود یک سال و نیم تقریبا اومد پیش من دو سه روزی پیش من بود ب من میگفت مامان ب شوهرم بابا اصن بغل اجیم نمیرفت اجیمم فقط گریه میکرد منو فوش میداد😐

خدایا گاهی نگاهی...
2738
پارسال پسر خواهرم بیمارستان بستری شد دخترش کوچیک بود یک سال و نیم تقریبا اومد پیش من دو سه روزی پیش ...

😂😂😂😂مغز بچه رو شست و شو دادین رن و شوهر 

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!

آره بچه ها تو این سن خیلی وابسته ن و دوری از مادر واقعا براشون سخته و تو روحیه شون اثر می ذاره ... اما کم کم از 3 سالگی بهتر میشن

دخترکم! اصلا به دنیا آمدی تا حال ساده ی مرا به بهترین حال تغییر دهی... شاید تو همان نشانه ی حول حالنا الی احسن الحال خدایی !
2706