1464
1459

براشماها چندبود جنسیتش چی بود

فقط 27 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به جای آنکه بی صبرانه در انتظار ۹ ماه بارداری بمانی ؛ هر لحظه از این دوران را ببلع! چرا‌که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجود خودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش بگذاری....خدایا شکرت ممنون بابات هدیه قشنگت خودت مراقبش باش  

۱۶۹ پسر

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای ۱۰ثانیه بخون فکر کن!شمر کیه؟!شمر جانباز جنگ صفینه ،۱۳ بار پای پیاده مکه رفته،یه نماز قضا هم نداشته،جانماز اب کشی هم بوده ک اگر میدیدیش میگفتی این پسر پیامبره!                                           حر کیه؟!حر تو عمرش یه رکعت نماز نخونده همون ک آب و بست رو امام حسین همون ک راهو بست نزاشت اقا مسیرشو عوض کنه از اون لاتای اون دوران!                   شمر برا لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت بد رسید حر برا لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت خوب !اینو میگم برای اینکه ؛ نه از نمازو روزه و عباداتت مغرور شو نه ب خاطر گناهانت نا امیدشو!!کی میدونه شاید همون ک از نظر تو بده،  علم دار امام زمان شد من و توی دیندار شمشیر ب دست جلو اقاایستادیم!کی میدونه!فکر کن

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

1436

پسره

زیر ۱۵۰ پسره.

❤❤❤❤❤❤❤Coming soooonچند وقته دارم همش امضاهای کاربر هارو میخونم به خدا دلم خون شد چقد منتظر  هستن و انتظار مادرشدنو میکشن .خدایا خیلی ازت خجالت کشیدم  که چقد کم طاقتم .چه ادمهای صبورتراز من وجود دارن .خدایا التماست میکنم .قسمت میدم جان امام حسین .دامن تمام  اینای که صبورانه انتظار مادرشدنو میکشن سبز کن .من راضی ام اخر همه اینا مامان بشم .خدایا خواهش میکنم  معجزه قشنگتو به همه اونای که از صمیم قلب دوست دارن نشون بده امین 
8

من دکتر با دستگاه تو مطب صدای ضربانشو گوش داد گفت باتوجه ب ضربانش دختره بچم پسر بود😃

خدایا هزار مرتبه شکر واسه این شازده پسری ک بهم هدیه دادی.خودت مواظبش باش😍😘.خاله هه واسه سلامتی نینی ام ی صلوات میفرستین ممنونم
1474