2726
عنوان

همین الان چه حسی داری؟....(:

| مشاهده متن کامل بحث + 1205 بازدید | 140 پست

حالم بده ازخودم بدم میاد دراز کشیدم دارم زندگیم فکرمیکنم افسرده شدم فکرکنم

فلک تيرم نزن بالم شكسته/غباري بي كسي برمن نشسته/درخت باغ تو سبزه هميشه/خراشيدي دلم رامثل شيشه/رفيقان قدريگديگربدونيد اجل سنگست وادم مثل شيشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سردمه دارم یخ میزنم😬

کدوم شهرین؟

چقدر صدای آمدنِ پاییز شبیه صدای قدم های تو بود ملتهب، مرموز، دوست داشتنی...                                                                          چقدر هوای پاییز شبیه دست های توست نه گرم، نه سرد، همیشه بلاتکلیف...                                                                                چقدر صدای خش خش برگ ها شبیه صدای قلب من است که خواست، افتاد، شکست...                                                                         چقدر این پیاده روها پر از آرزوهای من است نارنجیِ یکدست، پُر از آدم های دست در دست،مست...چقدر پاییز شبیه دلتنگی ست شبیه کسی که بود اما رفت کسی که دیگر نیست(:
2728

از اون روزایی که حال هیچ کاریو ندارم بی رمق نشستم پشت میز کارم

منتظر یه خبری هستم که احتمالا تا فردا پس فردا معلوم میشه و استرس دارم

اگه میشه برام دعا کنید

و خدایی که بشدت کافیست... 
سردمه رو تخت دراز کشیدم پامو گذاشتم رو شوفاژ گرم شه

منم سردمه خودمو چسپوندم به شوفاژ  

یک عدد هشتادو خورده ک تا عید میشه هفتاد و خورده ای...😀با قد 170،میخام کلا سبک زندگیمو تغییر بدم ب امید خدا
منم سردمه خودمو چسپوندم به شوفاژ    

تو رو خدا

من اینجا دارم شر شر عرق میریزم

گرمه اینقدر که

چقدر صدای آمدنِ پاییز شبیه صدای قدم های تو بود ملتهب، مرموز، دوست داشتنی...                                                                          چقدر هوای پاییز شبیه دست های توست نه گرم، نه سرد، همیشه بلاتکلیف...                                                                                چقدر صدای خش خش برگ ها شبیه صدای قلب من است که خواست، افتاد، شکست...                                                                         چقدر این پیاده روها پر از آرزوهای من است نارنجیِ یکدست، پُر از آدم های دست در دست،مست...چقدر پاییز شبیه دلتنگی ست شبیه کسی که بود اما رفت کسی که دیگر نیست(:
حس خارش دارم 😬 شامپوم تموم شده شامپوی دیگه هم میزنم سرم شوره میزنه و میخاره😣 شوهرمم رفته یه چیز د ...

واای دقیقا حال تورو دارم شامپوم تموم شده یکی دیگه زدم سرم شوره زده کلی میخاره چیکار کنم😣

❤دخترم زندگی منه❤
کدوم محله ای ؟ 😂

سهروردی. باغ صبا 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
2706