2703
2553
عنوان

کیا تو دوران عقد رابطه کامل داشتن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6704 بازدید | 166 پست

من نداشتم خیلی هم به شوهرم میگفتم میگفت نه شب عروسی

بنظرم شب عروسی یه چیز دیگه اس کلی خرج کردی و عروسی گرفتی و لباس و آرایشگاه بعد چیزی تو کار نباشه ضد حاله😂😂

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه ما تو عقد همیشه پیشه هم بودیم من خونشون میرفتم اونم خونمون میموند اخه نمیشه کنترل کرد ک خخخخ

بخوای میشه من و همسرم که کلا چند ماه زودتر خونه گرفتیم اونجا بودیم ( کلی هم حرف پشتم زدند هر چند برام مهم نبود ) ولی اخ حال داد برگه سلامت روز قبل عروسی رفتم گرفتم و بهشون دادن 😏

2456

ماخودمون دوس داشتیم گلم فرقی نمیکنه عقد کنی یعنی ماله همین 

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
2714
من4سال عقدموندم و نزاشتم وشوهرم فقط منتظرعروسیمون بود واینجوری دست نیافتنی و تازگی براشوهرت داری

ربطی ب شور و اشتیاق نداره من ۲ سال عقد بودم رابطه کامل هم داشتم ولی شوهرم بدتر از اونایی بود ک نداشتن پدر بابامو در میارود میگفت زن منو بدین بریم خونه خودمون جهیزیه نمیخوام اگه واقعا طرف شورو اشتیاق داشته باشه ۲۰ سال بعدم داره ولی مردی ک قراره تو عقد علاقشو و از دست بده تو خونه خودشونن بعد ی مدت شور و اشتیاق قبلو نداره 

اوووووف چقدر شور و اشتیاق گفتم😅😅😅

نگو جان من در حد لب و سینه شاید ولی بقیه نه قبول ندارم

میگم نصفش ک جدا سالمن نصف دیگش ب ظاهر باکرن یا اصلا باکره نیستن ب ظاهرن باکرنو ک خودت میدونی چی میگم البته محیطش خیلی خوب نی😅

🖤
منم تهران بودم والا دست یه پسرم نگرفته بودم چه برسه به بقیه( انقده بدم می یاد می گن دختری که دوست پس ...

کسایی که خودشون همچین تجربه هایی دارن معمولا به بقیه ام نسبت میدن

اوضاع خیییلی داغونه

قبول دارم

اما بین دخترا شرایط سالم تر از جاهای دیگه ست

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 
کسایی که خودشون همچین تجربه هایی دارن معمولا به بقیه ام نسبت میدن اوضاع خیییلی داغونه قبول دارم ا ...

ب تجربه نیست عزیزم محیط اطرافشون با محیطی ک شما هستین فرق میکنه فرقی نداره تو ی استان باشین یا جدا

🖤
پس من خواستگارداشتم قبلا عقد کرده گفت شناسنامم عوض کردم و پاک پاکه 

وا 😐

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
ب تجربه نیست عزیزم محیط اطرافشون با محیطی ک شما هستین فرق میکنه فرقی نداره تو ی استان باشین یا جدا

شاید همینطوره

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 
2706