2733
2734
عنوان

قرمه سبزیمممم😨

321 بازدید | 20 پست

خوشگلاااا قرمه سبزیم تلخ شده چرا؟؟ همیشه عالی درست میکردم چرا همچین شده ایندفعه؟

📢📢🔇آقای قاضی میشه یه سند📃بذاریم فکرمون🧠آزاد شه؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سرخ کردن زیاد سبزی زیاد بودن لیمو عمانی زیاد بودن شنبلیله

آففرین متخصص

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

لیمو تلخ بوده 

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر

شنبليله زياد بوده حتما

يا خيلي زياد سرخش كردي ك البته منم هميشه زياد سرخ ميكنم تلخ نميشه پس همون شنبليلس

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
شنبلیه زیاد داشته لابد سبزی یا لیمو!

لیمو که نزدم. سبزی رو مادرشوهرم داده بود قبلا.. میدونستم بلد نیس سبزی رو درست کنه😣

2738
شنبليله زياد بوده حتما يا خيلي زياد سرخش كردي ك البته منم هميشه زياد سرخ ميكنم تلخ نميشه پس همون شن ...

اتفاقا امروز زیادم سرخ نکردم

2706