2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شاید یکی خاست تو حموم بشاشه این چه وضعشه

والا ادم کلی رقص و اواز اونجا تمرین میکنه نمیشه شیشه باشه که

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
2728

نه گرون نیست. 

اما نگهداریش سخته. 

بعد با آب ایران یه مدت بعد رسوب میگیره.

باید حمامت تهویه خوبی هم داشته باشی. چون بخار آب و بو از درز بین دیوار و شیشه قشنگ توی اتاق پر میشه.

قشنگیش هم برای وقتی که حموم خشکه و استفاده نشده.وقتی توی حموم آب گرم باز میشه بخار آب روی شیشه رو میگیره و هم جا مات میشه!!!!!! بعد از دوش گرفتن هم خیسی و ... حموم از اتاق پیداست.

وای چ خوشگله ولی ی وقت مهمون خونه بود باید چطور حموم رفت

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
نه بابا آدم انگار آرامش نداره حريم نداره  خوب نيبيي

خوب تو اتاق خوابه دیگه کی میخواد ببینه 

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳
نه بابا آدم انگار آرامش نداره حريم نداره  خوب نيبيي

خب یه حموم دیگه تو خونه میزنن این فقط واسه اتاق زن و شوهراست

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
2706