2733
2734

من هرکاری کیکنم صورتم بعد اصلاح جوش های ریز سرسفید میزنه که واقعا حالمو خراب میکنه فقط یه بار جوش نزدم اونم موقعی بود که ارایشگره بعد از اصلاح یه ژل به صورتم زد ولی حالا نمیدونم چه ژلی بود میشه اگه ژلی چیزی میشناسید  معرفی کنید ممنون میشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من قبلش صورتمو تمیز میشورم ک وقتی اصلاح کردم منافذ باز شده کثیفی نره توش و جوش نزنم بعد اصلاحم سفیده تخم مرغ میزنم تا پوستم سفت شه...تو بزار بگذره یه ۱۵ یا ۲۰ مین بعد سفیده بزن

منم قبلن جوش میزدم اینکارو میکنم دیگ نمیزنه

خوشا رهایی                                                           خوشا اگر نه رها زیستن                                           مردن ب رهایی❣
2728
من دیروز با بند انداز برقی صورتم رو اصلاح کردم ولی خیلی خارش گرفته 

قیمت بند انداز چقده

خوشا رهایی                                                           خوشا اگر نه رها زیستن                                           مردن ب رهایی❣
2738
من قبلش صورتمو تمیز میشورم ک وقتی اصلاح کردم منافذ باز شده کثیفی نره توش و جوش نزنم بعد اصلاحم سفیده ...

ممنونم از راهنماییت چقدر خوب نمیدونستم

💔😢😞😭این ایموجی ها وصف حال این روزهای منه😔
ممنونم از راهنماییت چقدر خوب نمیدونستم

خاهش میکنم

واعییی خیلی بده تا حالا نشده اصلاح کنم صورتم صاف و خوب باشه مثل همیشه هرموقع اصلاح کردم جوش زدم از د ...

آره میدونم چی میگی😞 از جوش منتفرم😖😫

💔😢😞😭این ایموجی ها وصف حال این روزهای منه😔
2706