2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بعد از تموم شد پری هرروز یه لیوان دمنوش رازیانه بخور

توروزهای پری نخور

مطمین باش دختر میشه رحمتم تمیز میشه

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️

بچه من دختر بود همیشه هم ازلبنیات استفاده میکردم

اقدام هم تادوسه روزبعد تموم شدن پری

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
2738

زنم نباید ارضاشه

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣

فقط توکل به خدا کن بگو بهت فرزند سالم و صالح بده بذار‌خودش تعیین کنه چی به صلاحته همونو بده 

من کسی میشناسم چهار ماه رژیم پسر‌دارشدن گرفت ولی اخر سر دختر شد 

همه چیز دست خداست 

یکیم خودشو شوهرشو بسته بود به لبنیات وسردی دوقلو پسردارشد 

فقط توکل به خدا کن بگو بهت فرزند سالم و صالح بده بذار‌خودش تعیین کنه چی به صلاحته همونو بده  م ...

اون که بله،ایشالا هر چی به صلاحه،ایشالا شما هم نی نی تو به سلامت به دنیا بیاری و تو بغلت بگیریش

فقط توکل به خدا کن بگو بهت فرزند سالم و صالح بده بذار‌خودش تعیین کنه چی به صلاحته همونو بده  م ...

دوست عزیز شما بعد از چند روز تاخیر بی بی مثبت شد؟؟؟

برام دعا کنید خدابه منم نی نی بده😍😍😍