2733
2734

میدونم جفتشون زیاد بازارکار انچنان ندارن ولی بینشون کدوم بهتره؟

لطفا یه صلوات برای حاجتم بفرستید💖

معماریو ببوس بذار کنار

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

[QUOTE=108300663]بنظرم کلا بازار کار کلا خرابه اما چون شما خانومی معماری براتون جالب نیس دوتای اولی بهترن[/QUOTE 

مگه ميخواد بره بالاي برج.

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
مهندسی پزشکیم همش بستگی ب خودت داره ب سرمایه ات وگرنه کار دولتی و اینا نداره شیمی داروی ولی میشه تو ...

تو شرکتا چرا استخدام کنن؟مگه داروسازارو استخدام نمیکنن به جای اینا

2738
رشتت  تجر بی ریاضی قاتی پاتی هستی

تجربیه .مگه نمیشه بر اساس سوابق تحصیلی رشته های گروه ریاصی رو رفت؟بعد شیمی دارویی جزو مهندسی هاست نه تجربی

شيمي دارويي خوبه به شرط اين كه خوب ياد بگيري . تجهيزات پزشكي خوبه به شرط اين كه سرمايه داشته باشي. معماري خوبه اگه بتوني تا دكترا ادامه بدي يا توي شهراي بزرگ باشي كه مردم هم علاقه به ساخت و ساز خاص داشته باشن و خودت هم دست باز داشته باشي براي دفتر يا ارتباطات قوي مثلا فاميلايي داشته باشي كه دفتر داشته باشن و همكار بشي

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
شيمي دارويي خوبه به شرط اين كه خوب ياد بگيري . تجهيزات پزشكي خوبه به شرط اين كه سرمايه داشته باشي. م ...

شیمی دارویی از چه بابت خوبه؟واقعا بازر کار داره

شیمی دارویی از چه بابت خوبه؟واقعا بازر کار داره

كلا شيمي جز رشته هاي خوبه به شرط اين كه واقعا خوب كار كني كار با دستگاهها رو ياد بگيري و اينكه خلاق باشي. از حالا به فكر ساخت مشابه دارو باشي با اين وضعيت تحريم ساخت دارو صرف داره

2706