2726

خواستم کمی درد دل کنم و از کسانی که شاید تجربه ی مشابه دارن کمک بخوام شاید بتونن راهنماییم کنن

من هست ساله در المان هستم و سه تا بچه ی کوچیک

مشکلم با همسرم هست که روز به روز سال به سال به دلیل دخالت های خانوادش و بدگویی از من بدتر شده

همسر من یه آدم بسیار سلطه گر و زورگو هست

فقط باید حرف حرف خودش باشه

با سخت گیری های فراوان

محدود کردن ها

با وجود این خودش هم فقط سره کاره یا با دوست و رفیق

شاید باورش سخت باشه ولی ماهی یک بار نه برای من نه برای بچه ها وقت نمیذاره

این مسائل قابل تحمل‌بود از حدود پنج شش ماه قبل حسادت مادر و پدرش شروع شد

و همش بهش میگفتن زنت چرا همش میخره

چرا اتاق بچه هات شده عین مهدکودک چرا انقدر واسه بچه ها اسباب بازی میخره چرا خودش هر روز یه رنگ کفش و لباس می پوشه و ...

همینا باعث شد که منو مجبور کرد برم حسابم و ببندم

باورتون نمیشه ولی انقدر منو کتک زد و منم مقاومت میکردم آخرش منو با اون سر و وضع برو که حساب و ببندم

الانم مشکل همین شده نه پولی میده

میگه هرچی میخواید بگو خودم میخرم

که یه نون بخوابم باید چهار روز وایسیم

نه میذاره بچه ها رو جایی ببرم بیرون بریم

دیگه فحش ها و تحقیر ها و .... بماند

بخوام جواب بدم یا هرچی که باز کتک و ...

کلا حرفش اینه اگر میخوای زندگی کنی فقط باید ساکت و مطیع باشی

وگرنه زندگی نکن

خودمم به این نتیجه رسیدم ک با این آدم کار به جایی نمیبرم

آدمی که حتی از الان واسه حقوق و درآمد من نقشه کشیده و میگه سریع گواهینامه بگیر رو کار کن

ولی خب پولت دست من میاد و من میدونم چی بدم چی ندم

ولی واقعا نمیدونم چم شده یجورایی ترس ورم داشته بارها خواستم بعد اینکه منو زد و وسایل خونه رو شکست به پلیس زنگ بزنم ولی دستم نمی ره به تلفن

شاید چون تنهام کسی پشتم نیس نه پدر نه برادر نه فامیل و خانواده و ....

واقعا نمیدونم چی کار کنم

قبلا یه پست

نمیدونم واقعا درمانده شدم

اونایی هم که میگن چرا انقدر بچه آوردی 

محض اطلاع بگم قرص به من نساخت سر سه تاشونم قرص میخوردم مرتب سر وقت ولی باردار شدم 

اول ک اونجا مثل ایران نیست شکایتش‌کن....کاندوم استفاده می‌کردید 😏

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حالا که بچه دارین ،پس دیگه نگین شد و غیره

از این به بعد روش دیگه ای رو امتهان کنید برای جلوگیری

و امان از خانواده شوهرت 

چکار به کار عروس دارین اخه

خونه خراب کن ها😡😡😡😡

من قانون المان رو نمیدونم،اما حتما اونجا به زنها بیشتر از ایران اهمیت میدن،تهدیدش کن که به پلیس اطلاع میدی

اصلا از راه و روش زنانه اول وارد شو 

کاری کن که بیشتر از اونا بهش محبت کنی

حالا که بچه دارین ،پس دیگه نگین شد و غیره از این به بعد روش دیگه ای رو امتهان کنید برای جلوگیری و ...

خیلی‌میخوام محبت کنم ولی نمیتونم ازش متنفر شدم هیییییچ خوبی نداره بهش دل خوش کنم 

تو ایران ب زن حق نمیدن ولی جایی ک شما هستین.... فکر نمیکنی زیادی ضعیفی !

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
تو ایران ب زن حق نمیدن ولی جایی ک شما هستین.... فکر نمیکنی زیادی ضعیفی !

اره میدونم ضعیفم ولی هشت سال با کسی زندگی کنی همش تحقیره کنه خوردت کنه کوچیکت کنه قوی میشی ؟

اره میدونم ضعیفم ولی هشت سال با کسی زندگی کنی همش تحقیره کنه خوردت کنه کوچیکت کنه قوی میشی ؟

کافیه ازش نترسی مخصوصا ک خارج از ایران حمایت میشه از حقوق زن 

اجازه نده توهین کنه احتیاجی بهش نداری 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
خیلی‌میخوام محبت کنم ولی نمیتونم ازش متنفر شدم هیییییچ خوبی نداره بهش دل خوش کنم 

من داشتم تاپیک های قبلیتونو میخوندم ،شما با همسرتون مشکل دارین و البته کمی هم شکاک هستین بهتره واقعا پیش یه مشاور برید

باید با خانواده شوهرت کنار بیایی،چون همسرت وابستس به اونا،پس سیاست داشته باش ،هم با اونا باش هم روی شوهرت تسلط داشته باش

با این همه مشکل من این حرفا  رو به کسی که سه تا بچه داشته باشه نمیزدم ولی شما سه تا بچه داری و بخاطر اونا باید عاقلانه رفتار کنی

تو کشوری باشی ک انواع آزادیا واس زناس بهد همونجام کتک خور باشی ..یه ایرانی فقط میتونه زن و بچشو ببره تو یه کشور اروپایی ولی باقوانین ایرانی و سنتی باهاشون بدخورد کنه..بچه هات چنساله هستن عزیزم؟مطمهن باش تلافی اینکارا رو از پدرشون میگیرن یروزی..

برو اسیب های اجتماعی و باهاشون صحبت کن یا اینکه با پلیس صحبت کن بگو یجوری بیان بگیرنش ک فک کنه همسایه ها شاکی شدن ک شمارو کتک میزنه ..تو ایران کسیو ندارین؟؟

چشمان تو آفریقاست.. 
2706