2733
2734
عنوان

زن داداشم به من گفت داداشت خیانت می کنه به من

| مشاهده متن کامل بحث + 1853 بازدید | 129 پست

خانمهای عزیز خودتونو کنترل کنید شوهر شما که خیانت نکرده  منم از شما مشورت خواستم طفلی شوهرهای شما من باید برم قدر زن داداشمو بدونم طفلکی هرجور باشه داداشمو درست می کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اشتباه زنداداشم اینه که خیلی با خانوادش ارتباط داره و گزارش لحظه به لحظه می ده و بیشتر وقتها با خواه ...

آره جون‌خودت مشکل نداری این حرف رو میزنی که نریزن سرت مگه‌اینکه واقعااااا بی غیرت باشی که بدت نیاد

2738

هه.... هیچکار نمیتونه بکنه😏😏

جالبه یه زنی و طرف داداشت رو میگیری و میگی فقط چت بوده و.... 

از ماست که بر ماست

خدای من                                                                اندوه میباره ولی خوبم...                                            چون ناامیدی از تو تسکین نیست....                           وقتی تو رو دارم تو هر لحظه....                                   قلبم از این همه اندوه، غمگین نیست.... 

بنظرم باداداشت صحبت کن قسمش بده بگو این جریان راست بوده یادروغ

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
2706