2726
عنوان

به نظرتون منظورش مادر منه؟

407 بازدید | 27 پست

مادرشوهرم خیلی به جنبل و جادو اعتقاد داره چندروز پیش مادرم به خاطر مشکلات آرتروز شدید روی زانوش یه سری کارا دکتر انجام داد و الان استراحت مطلقه و تو خونه خوابیده نباید زیاد راه بره بعد دوروز خونه ی پدرشوهرم بودم مادرشوهرم میگفت پیش دعانویس رفتم گفته یه زنی که چشمش به زمین شماست شمارو جادو کرده منم جادوشو شکستم برگردوندم به خودش ازامروز بلا میوفته به جونش فلج میشه تو خونه میوفته من چیزی بهش نگفتم ولی واقعا دلم شکست یه آدم چقدر میتونه بددل باشه اینو بگه.مادر بیچاره ی من اصلا نمیدونه دعانویس چی هست بعدشم پدرشوهرم سر عقد لفظی گفت ۵۰۰ متر اززمینمو به عروسم میدم کادو که الان۴ سال گذشته هنوز نداده منم تا الان به روشون نیاوردم حالا که پسرشون خبر برده براش مادر من مریضه اینجوری بدجنسیشو نشون میده.بابا زمینتونو نخواستم شر نرسونید به من،منکه جز خوبی کاری نکردم براشون جوابشم ندادم چون گفتم الان جواب بدم میگه این به خودش شک داره

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هر کی بره پیش دعا نویس برمیگرده به خودش ولش کن

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
میگفتی چه کارای عجیبی میکنید شما، من قبل وارد شدن تو خانوادتون هیچوقت از نزدیک ندیده بودم کسی سراغ ا ...

والا ندیده بودم منم اصلا ما چون بخاطر کار پدرم شهرای مختلف بودیم باکسی رابطه نداشتیم این چیزارو بلد باشیم این فکر میکنه همه مثل خودشن

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر

بعضیا دهن گشادشون جمع نمیشه،من بخاطر بی شعوری مادرشوهرم هروقت خونشون بودم سرمو میکردم توگوشی ک باهاش حرف نزنم،بعدا شنیدم رفته پشت سرم گفته فلانی صدامونو ضبط میکنه میفرسه واسه مردم🤣بعضیا درد بی درمونن،فقط فاصله بگیرین

بنظرم سکوت نکن!

اتفاقن صریح ازش بپرس الان منظورتون چیه از این حرف؟

بعدم بگو از کسی که بجای کمک گرفتن از خدا ،از جادو و جمبل کمک میگیره انتظار بیشتری نمیره

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
بعضیاکه شعور ندارن کاشکی دهن هم نداشتن واسه حرف زدن ولش کن ..الان بحرفی میگه اها ببین پس خودشون رو ...

دقیقا منم واسه همین جوابشو ندادم.از وقتی تو خانوادشون رفتم فقط دارم واسه پسرش حمالی میکنم اونوقت این جوابمه

2706