2726
عنوان

خانوماي بين ٣٠-٤٠ سال بيايد ازتون كمك ميخام

| مشاهده متن کامل بحث + 699 بازدید | 58 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم مامانم هیچوقت هیچی یادم نداد

انقد غلط و اشتباه رفتم و سرخورده شدم تا خودم یاد گرفتم چی ب چیه

“دلم گرفته برایت” زبانِ ساده ی عشق است ... سلیس و ساده بگویم : دلم گرفته برایت...
2728
خب منم ٤٠٠ دارم ولي مثلا دوس زارم ١٠-١٢ تومن داشته باشم

خب کار کن پولاتو پس انداز کن اگ مثلا ۱۰ تومن داشتی بگو ۵ تومن دارم 😐 اعتماااد بنفس مهم ترین اصل سعی کن تو جمع پرحرف نباشی کم حرفم نباش ک بگن بی سر زبونه اگ یکی بهت فحش خار مادر داد اگ ی ادم بیشعور بود ک فک میکرد ازش میترسی جوابشو نمیدی جوابشو بده اما اگ ن ی بزرگتر بود سکوت کن و با پنبه سر ببر خیلی مویرگی حالشو بگیر

تا وقتی یاد نگرفتی سکوت بهترین راهه! جدا از شوخی سی دی اگر جوان بودم دکتر هلاکویی رو گوش کن

مرسي 

ولي من خيلي شوخ طبعم و سر شوخيم ك باز شه 

خيلي حرف ميزنم 

اينقدرررر دوس دارم جدي باشم و ب موقع شوخي كنم ولي واقعا استعدادع طنزم خيلي زيادع 

نه فعلا

حواست باشه با هیچ پسری رابطه نداشته باشی . بوسه اصلا. ناز و نوازش اصلا. خونه طرف اصلا. پارک و سینما اصلا.

نذار ازت سواستفاده بشه که پشیمونیش خیلیه 

سعی کن خودت هیجانتو کنترل کنی و وسوسه جنسیتو کنترل کنی نه با یکی دیگه

ميشه تاپيك قبلمو بخوني؟ 

کار عاقلانه ای کردی. من یکی از لیسانس هام طراحی صنعتی بود بعدش دیدم کشک خالیه. رفتم حسابداری الان کارمند بانکم. اگر تغییر رشته دادی بگرد ببین توی آزمون استخدامی ها کدوم ارگان مدیریت بازرگانی میخاد

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺

عزیزم اینایی که گفتی هر کدوم یه مسئله جداست، اولین کار و بهترین کار اینه در مورد پس انداز و هرکار دیگه ای ، کتاب بخونی، سایتهای معتبر بری، و از ادمای موفق کمک بخوای. مثلا می بینی یه خانومی خیلی تو زندگیش برنامه ریزی مالی داره و موفقه، اصلا خجالت نکش بپرس ازش ، گاهی یه تجربه چندساله می ارزه به سالها کتاب خوندن، اگه می بینی یه خانومی سیاست مالیش خوبه اما با شوهرش اختلاف داره، سعی کن اونو الگوی خودت قرار ندی ، فقط ویژگیهای مثبتشو ببین و استفاده کن، اینجا هم فقط تاپیکای کاربردی رو ببین و بخون، اگه میبینی کسی خوب حرف میزنه و تجربه داره، ازش کمک بگیر بهش درخواست دوستی بده، سعی کن تو جمع هایی که نظرات مختلف رد و بدل میشه شرکت کنی، از هر نفر یه جمله یاد بگیری کلی جلو میفتی، ولی سعی کن این مسائلی که گفتی آهسته و پیوسته یاد بگیری ، چون اگه چندروز زیاده روی کنی تو مطالعه و اینا ممکنه زده بشی و رهاش کنی. 

اینها با تجربه به دست میان آموختنی نیستن - ممکنه من بهت یه چیزایی بگم اصلا قبول نداشته باشی به مرور زمان یاد می گیری- ولی از من به تو نصیحت زندگی رو بسپار دست خدا - تا می تونی خوب باش - عقده و کینه نداشته باش با هر کی بهت بدی کرد بدی نکن همه چیزهای که امامان و پیامبران ما گفتند نه به خاطر مسائل دینی و مذهبی بلکه به خاطر آرامش درون که مهمترین مسئله تو زندگیت هست

نگین ای خداااااااااااااااااا مشکل دارم بگین ای مشکل خداااااااااااااااااااااا دارم
2706