2737
2734

اولیش اینه که حتما باید تو اون چهل روز نمازا اول وقت خونده بشه؟؟ من معمولا نماز صبحم قضا میشه اصلا نمیتونم صبحا پاشم دوم اینکه من واسه بیرون و دانشگاه معمولا یه ذره آرایش میکنم (خیلی کم) در حد کرم پودر و یه ذره ریمل بعضیا میگن ختمت قبول نمیشه درسته؟؟

زن بودن خیلی قشنگه چیزیه که شجاعت تموم نشدنی می خواد، جنگی که پایان نداره خیلی باید بجنگی تا بگی وقتی حوا سیب ممنوعه رو چید گناه به وجود نیومد اون روز یک قدرت با شکوه بوجود اومد که بهش می گن نافرمانی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا بخون  فقط نماز صبح بعضی روزا قضا بشه ایرادی نداره

بیشتر وقتا قضا میشه خداییش همیشه نمیشه اول وقت نماز خوند 😭

زن بودن خیلی قشنگه چیزیه که شجاعت تموم نشدنی می خواد، جنگی که پایان نداره خیلی باید بجنگی تا بگی وقتی حوا سیب ممنوعه رو چید گناه به وجود نیومد اون روز یک قدرت با شکوه بوجود اومد که بهش می گن نافرمانی.
2731
میگن‌نباید نماز قضا شه

خب خیلییی سخته ☹بعضی وقتا بیرون از خونم وسط خیابون که نمیشه نماز بخونم 

بايد سعي كني مرتكب گناه نشي 

قبل چله حتماً توبه كن از گناهات يه مدت استغفروالله بگو 

دعاي توبه صحيفه سجاديه بخون توبه واقعي به اين معنا كه گناهام رو ديگه تا اخر عمر انجام نميدم نه فقط زبوني 

صلوات خيلي بفرست 

نمازت نبايد قضا بشه 

ذكر يونسيه زياد بگو 

غيبت نكن به هيچ وجه

نماز اول وقت بخونی زودتر حاجتتو می گیری

یه حاجتی دارم که هر ختمی برداشتم نشد بعد یکی از دوستام تو دانشگاه گفت که این ختم رد خور نداره حتما به خواستت میرسی الان موندم با این شرایط سختش چیکار کنم

2738
بايد سعي كني مرتكب گناه نشي  قبل چله حتماً توبه كن از گناهات يه مدت استغفروالله بگو  دعا ...

قضا نمیشه ولی همیشه اول وقت نمیتونم بخونم 

نماز رو اكثر شرايط ميشه اول وقت خوند تو مترو هستي پياده شو نماز خونه داره 

تو خيابون اولين مسجد 

مسجد كم نداريم 

تو اداره دنبال كار اداري هستي نماز خونه داره 

مندختر خالم ده ساله نماز اول وقتشو ترك نكرده حتي يه بار 

ميگه يه پارچه و مهر تو كيفم هست شده تو پارك يه گوشه اي سريع خوندم ٣ دقيقه نماز مغرب ،نماز عشا هم كه وقت داره ميام خونه و مستحبه يك ساعت بعد نماز مغرب باشه

نماز رو اكثر شرايط ميشه اول وقت خوند تو مترو هستي پياده شو نماز خونه داره  تو خيابون اولين مسج ...

مشکل من بیشتر نماز صبحه واقعا خیلی تلاش کردم ساعت چهار و نیم صبح پاشم اول وقت بخونم ولی عین خرس میخوابم😑

پس اشكال نداره  نماز اول وقت مستحبه

مثلا ساعت چهار و نیم صبح نمیتونم پاشم ولی ساعت پنج و نیم میتونم به بابام بگم بیدارم کنه 

2706