2737
2734
عنوان

شوره سر

324 بازدید | 18 پست

راه حل بدین برا از بین بردن شوره سر /: 

راه حلی ک نتیجه گرفته باشین !

وقتى به يه مگس بال هاى پروانه رو بدی نه قشنگ ميشه نه ميتونه باهاش پرواز كنه ميدونى دارم از چى حرف ميزنم؟!“اصالت”بال و پر بیخود به کسی دادن اشتباه است..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من سالهاست درگیرشم هرکاری هم بگی کردم ولی خیلی مقاومه 

سرکه پیشنهادی کاربر بالا رو امتحان کردین؟ 

وقتى به يه مگس بال هاى پروانه رو بدی نه قشنگ ميشه نه ميتونه باهاش پرواز كنه ميدونى دارم از چى حرف ميزنم؟!“اصالت”بال و پر بیخود به کسی دادن اشتباه است..
2728
شامپو ضد شوره کلییر رواستفاده کن خیلی خوبه

استفاده کردم تاثیر نداشت '/:

سرکه پیشنهادی کاربر بالا رو امتحان کردین؟ 

بله امتحان کردم تو شامپوم سرکه ریختم عایده نداشته حتی اسپری کردم رو سرم باز فایده نداشته تو شامپوم جوش شیرین گعتن بریز فایده نداشت رفتم دکتر داروی دست ساز برام ساخت داروهام یک و هفتصد و سی  پولشون شد باز درمان نشدم😂فقققققط تنها راهی که برام موثر بوده ابن بوده که بعداز اینکه از حمام درمیام موهامو تا خیس هستن با چند قطره روغن نارگیل مالش میدم تا حمام بعدی شوره ندارم

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊
2738
چرب نمیشه؟

خب مشکل من شوره خشک هستش عزیزم من پوست سرم خشکه 

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊

فقط شامپو هد اند شولدرز عالیه باعث میشه موهات شوره نزنه منم فقط با همین جواب گرفتم که الان به خاطر تحریم نایاب شده و تو بازار نیست گرونم شده

فقط شامپو هد اند شولدرز عالیه باعث میشه موهات شوره نزنه منم فقط با همین جواب گرفتم که الان به خاطر ت ...

پس مرسی واقعا😂 فقط تو رو خدا این تاپیک رو چطوری پیدا کردی؟😂😂😂خودمم یادم رفته بود توش کامنت گذاشتم🤭🤣🤣🤣

پس مرسی واقعا😂 فقط تو رو خدا این تاپیک رو چطوری پیدا کردی؟😂😂😂خودمم یادم رفته بود توش کامنت گذاشت ...

خواهش میکنم . من به دنبال یه راه حل ارزون و مناسب برای حل شوره سرم بودم تا وقتی که شامپو هد اند شئلدرز استفاده میکردم موهایم خیلی سالم بود و اعتماد به نفس داشتم اما از ووقتی که دیگه نتونستم بخرمش دوباره مشکلم برگشته این شامپو خیلی قویه هم شوره رو درمان م بکنه و هم به پوست سر خشک رطوبت میده . من تو قسمت جستجو زدم شوره کلی تایپک اومد یکی یکی باز کردم و خوندم تا رسیدم به سوال شما. الان دارم در مورد قدرت تلقین و عبارت تاکیدی می خونم نوشتن چند نفر با استفاده از تلقین ریزش مو و شوره سرشون رو به طور قطع درمان کردن.

منم ۳سال بیشتردرگیرم شامپوزدم هرکارکردم،اخرسرموهاموکوتاه کردم خیلی تاالان یکم بلندشددوباره شروع شدهمشم میخاره حتی زیردوش سسرکه زدم باتایدشستم نمیدونم چیکارکنم

تنهاییوغربت😔😔
2706