2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کمردرد ترشح

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

علاعم کاملا شبیه پریودی بود فقط دردسینه داشتم که قبلا اصلاتجربه نکرده بودم و دمای بدنم بیش از اندازه بالا بود

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

من همیشه یک هفته قبل از پریودی علایمم شروع می شد دل درد خفیف و درد سینه، ولی اون ماهی که حامله بودم موعد پریودم هیچ دردی نداشتم و تعجب می کردم که چرا این ماه درد ندارم. یکی دو بار ناگهان سر درد گرفتم و خودش چند دقیقه ای خوب شد. یکی دو شب هم با درد رحم مثل تیر کشیدن از خواب پریدم و زود خوب شد. پریودم یک روز عقب افتاد آزمایش دادم و مثبت بود

اَلَم یَعلَم بِأن الله یریٰ آیا نمی داند که خدا او را می بیند؟         آیه ۱۴ سوره علق
2738

دوستان من دمای بدنم بالاست صبح یه کم تهوع داشتم میوه خوردم خوب شد البته صبونه ام خورده بودم بعد صبونه تهوع داشتم دو سه روزم عقب انداختم نظرتون من باردارم؟ بی بی بزنم؟

بچه اول هیچی سه ماهم بود فهمیدم باردارم. بچه دوم دردشدید سینه ونوک سینه. کمردرد شدید طوریکه یکهفته خوابیدم بعدشم تهوعم شروع شداینا همه تا قبل از شش هفته شروع شده بود

مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹
من همیشه یک هفته قبل از پریودی علایمم شروع می شد دل درد خفیف و درد سینه، ولی اون ماهی که حامله بودم ...

دقیقا من هم همیشه علایم پری از یکهفته تاده روزقبل شروع میشد این ماه اقدامم الانم یک هفته مونده به پری هیچی علائم ندارم ینی امکانش هس باردارباشم؟ بی بی چک الان بزنم مشخص میکنه؟

بالاخره افتخار دادن بیان تو دلم کنجده مامان 😍
من همیشه یک هفته قبل از پریودی علایمم شروع می شد دل درد خفیف و درد سینه، ولی اون ماهی که حامله بودم ...

منم این ماه اصلا دردی نداشتم سابقه عقب انذاختنم نداشتم 5 روز عقب انداختم بعدش تو همون روزا نزدیکی داشتیم بهم فشار اومد صبح روز بعدش خون اومد تا سه روز خیلی شدید بود.. دکتر هم نرفتم بعد اون روز شکمم حس میکنم بزرگتر شده... ولی اخر نفهمیدم چی ب چی شد!! 

به لحظه ها وابسته نشو چه خوب چه بد میگذره(:
دقیقا من هم همیشه علایم پری از یکهفته تاده روزقبل شروع میشد این ماه اقدامم الانم یک هفته مونده به پر ...

وایسا موعدت بگذره با خیال راحت آزمایش بده من هیچوقت بی بی چک نخریدم چون بیخود استرس میده به آدم

اَلَم یَعلَم بِأن الله یریٰ آیا نمی داند که خدا او را می بیند؟         آیه ۱۴ سوره علق
وایسا موعدت بگذره با خیال راحت آزمایش بده من هیچوقت بی بی چک نخریدم چون بیخود استرس میده به آدم

😞 تست زدم منفی شد نتونستم خودمو نگه دارم 😂

بالاخره افتخار دادن بیان تو دلم کنجده مامان 😍