2737
2734
عنوان

کیا تابع طب سنتی اسلامین و از بدو تولد واکسن به بچهاشون نزدن

| مشاهده متن کامل بحث + 9839 بازدید | 343 پست

من کم کاری تیروئید دارم هورمونام بهم ریخته تو دوسال موهام کم پشت شده الان که جلوی سرم خالی شده خجالت میکشم ..طب اسلامی تبریزیان مشاوره تلفنی گرفتم ولی خوب نشدم البته خیلی از مشکلات یبوست و اگزما که داشتم خوب شد دکتری که میگین تلفنیه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله خوندم حرف من اینه اعتقاد ب طب سنتی و غیره ندارن ولی حق توهین ب این طب رو ندارن توهین ب خود بنده ...

خب پس حتما متوجه علت ناراحتی منم شدید دوست گرامی که چرا اصرار دارم اوتیسم اختلاله و ربطی به هیچ واکسن نداره ما هیچکدام حق توهین به کسی نداریم و حق لقب دادن سمانه بانو جان شما چند بار اون دوستان غرب زده و حامی یهود خطاب کردید کار شما هم درست نبود خانمی ما هیچکدام نمیدانیم واقعیت چی هست بهتر است که یک بحث و گفتگو با احترام خاتمه یابد همین موفق باشید 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2728
من کم کاری تیروئید دارم هورمونام بهم ریخته تو دوسال موهام کم پشت شده الان که جلوی سرم خالی شده خجالت ...

تلگرامی شرح حال میدین خودشون یا دارو تجویز میکنن یا میگن حضوری ویزیت شین

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 

دوستان خیلی سخت نیست گوش دادن به عقاید متفاوت تمرین کنیم ولی عقیده هامون را تحمیل نکنیم و چیزی نگیم که بعدا مدیون بشیم مودب باشیم و هیچکس را نکو بیم با اجازه بدرود 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
شمارشو بهم میدی

09333994480

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
2738
دوستان خیلی سخت نیست گوش دادن به عقاید متفاوت تمرین کنیم ولی عقیده هامون را تحمیل نکنیم و چیزی نگیم ...

من نباید اینجا همچین تاپیکی میزدم باید ب شخصه فقط با دکتر م مشورت کنم اینجا کلی با این نظرات سردرگم شدم و استرس گرفتم...فقط نظردکترم...ولی حدداقل اینو میدونم ک تمام مسکنها سردوسودازان و متاسفانه بعد واکسن ب بچه باید استامینوفن داد  دو درمراتبی نوافن وای خدا فقط باید با دکترم بحرفم

من نباید اینجا همچین تاپیکی میزدم باید ب شخصه فقط با دکتر م مشورت کنم اینجا کلی با این نظرات سردرگم ...

به هر حال تاپیک شما به کنار اون اشخاصی که در مورد چیزی اطلاع ندارن و مطلب کپی پیست  میذارن ازار دهنده ان مثل اینکه اوتیسم از واکسنه یا چی و چی ایکاش جامعه اگاهی درست داشت  من حداقل در مورد اختلال اوتیسم که درگیرشم و در حال مطالعه ام از سال ۹۳ فقط  میتونم بحث کنم و نظر بدم 

به نظرت قدیما چرا اینقد آمار مرگو میر تو نوزادا زیاد بوده

نظرت جالب بود

خیلی به این جمله روانشناس فکر میکنم که میگفت باور کنید اینایی که میان پیش من و ازم مشاوره میخوان مشکل ندارن اطرافیانشون هستن که مشکل دارن و من واقعا متاسف میشم و درمونده
کی هست دکترت منم دنبال ی دکتر طب سنتی خوبم

صفحات قبل نوشته بود 

2706