2410
2553
عنوان

کیا تابع طب سنتی اسلامین و از بدو تولد واکسن به بچهاشون نزدن

| مشاهده متن کامل بحث + 9743 بازدید | 343 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

جامعه جهانی شما برای شما بزرگه نه ما اظهار دانایی نمیکنم اظهار حلم میکنم در برابر حماقت جهال

😷😷😷میشه ریپلایم نکنی از حرف زدن امثال تو حالم بد میشه 💩💩💩حلیم 😣جهال 

عربا باید بیان پیشت لنگ بندازن 😷😷😷🤒

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2720
معلومه كه ندارم و به ديني كه بيماري هارو بخواد به وجود جن ربط بده هم اعتقاد ندارم 

بابا دمت گرم‌

بیا بریم ولش کن از صبح صدبار منو کشونده تو این تاپیک 😷😷

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
بله سنتی کامل نبوده طب مدرن هم از درمان عاجزه پس کجا باید درمان کرد؟ 

خب اون طرفی که با هیچکدوم درمان نمیشه دیگه زمان مرگش رسیده کاری نمیشه باهاش کرد مگر اینکه شما طب جدید پیدا کنین 

🌹
2714
خب اون طرفی که با هیچکدوم درمان نمیشه دیگه زمان مرگش رسیده کاری نمیشه باهاش کرد مگر اینکه شما طب جدی ...

اها ینی  پزشکایی ک جز غرور هیچی ندارن نتونن درمان کنن راهی نیس ادم باید بمیره

خب پس ب علمی اعتقاد داری ک ثبات نداره یک روز میگه روزی 8 لیوان اب بخورین بعد تو سایتش میزنه نخورین😂 ...

عزیزم شما صحبت من خوندی در مورد اختلال اوتیسم 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
اها ینی  پزشکایی ک جز غرور هیچی ندارن نتونن درمان کنن راهی نیس ادم باید بمیره

بابا دیگه پزشکا استغفرالله خدا که نیستن تا یه حدی میتونن درمان کنن نمیشه طرف همیشه زنده باشه مرگ برای همه هست.چرا با سوالای مسخره الکی بحث میکنین یه کم روی پستایی که میذارین فکر کنین

🌹

دوستان  جالبه برای من همه داریم میگیم تحمیل عقیده نکنیم ولی باز همه داریم میگیم من بهترم و اون یکی را میکوبیم یعنی اخرشیم خدایی 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
بابا دیگه پزشکا استغفرالله خدا که نیستن تا یه حدی میتونن درمان کنن نمیشه طرف همیشه زنده باشه مرگ برا ...

چرا مرگ باید با بیماری باشه ک درمان داره و طرف راهشو اشتباه رفته مردن صرفا بخاطر این نیس ک راه درمانی نمونده

عزیزم شما صحبت من خوندی در مورد اختلال اوتیسم 

بله خوندم حرف من اینه اعتقاد ب طب سنتی و غیره ندارن ولی حق توهین ب این طب رو ندارن توهین ب خود بنده من رو ناراحت نمیکنه  و اعتماد همه جانبه ب طب مدرن کار احمقانه ایه بگذریم دیگ بحث نمیکنم ❤️

2706