عنوان

کیا تابع طب سنتی اسلامین و از بدو تولد واکسن به بچهاشون نزدن

| مشاهده متن کامل بحث + 9815 بازدید | 343 پست
من ضامن سلامتشونم و طبق نظردکتر طب سنتیم عمل میکنم دکترمم الکب نیست بیمار سرطانی درمان کروه یه دیابت ...

عزیزم کارت اشتباهه من‌مستندشو دیدم که بیست سال پیش یه پزشک معتبر اروپایی مقاله ای درباره مضرات واکسن ارایه میکنه که خیلی هم طرفدار پیدا میکنه و در عرض چند سال آمار واکسینه کردن بچه های اروپایی کاهش پیدا میکنه خلاصه دولتمرداشون اون‌ اون مقاله رو دروغی بزرگ برای جهان اعلام میکنن و اون اقا رو دکتراشو پس میگیرن و اجازه کار بهش نمیدن برای همین الان تو اروپا سرخک دوباره برگشته چون خیلی از اروپاییها بهش اعتماد دارن هنوز ولی کشور ما سرخک کاملا ریشه کن شده و اگه بچه های اون خانم الان سالمن برای اینه که اطرافشون همه واکسن زدن و کسی به مثلا سرخک مبتلا نمیشه ولی اگه برن به جا و یکی بیمار باشه فورا اون بچه ها مریض میشن هشیار باشید لطفا 

حالا لز ما گفتن

یه سرچ کن امارو خودت ببین

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از پزشکی نوین حرف نزنین ک یه افسردگی  و ناباروری و نمیتونن درمان کنن😂

ميدونستي همين قضيه واكسن نزدن كار همون به اصطلاح يهوده؟! فقط براي كم شدن جمعيت و كنترل جمعيت و برگشتن همون بيماري هاي قديم؟! واسه اينكه اگه واكسن هرگونه بيماري تزريق بشه نسل بشر مقاوم ميشه واسه همينه كه ميخوان اين شايعاتو بندازن كه واكسن ضرر داره تا ترزيق نكنن و اين بيماري ها دوباره برگرده 

2731
‍ ☠️وقتی بیل گیتس به صراحت اعلام می کند : ❌ روزانه ۳۵۰ هزار نفر را با واکسن میتوان کم کرد!

عزیزم اینا رو تو این سایت کپی نکن نمیخوای واکسن بزنی نزن به بچه هات دیگه اطلاعات غلط چرا میدید 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
‍ ☠️وقتی بیل گیتس به صراحت اعلام می کند : ❌ روزانه ۳۵۰ هزار نفر را با واکسن میتوان کم کرد!

منم در مورد روابط بیل گیتس با صهیونیست خیلی خوندم....کلا نظرم راجع بهش عوض شد!!

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است

خانمها شما بی تقصیرین حق دارین در برابر واکسن نزدن مقاومت کنیدچوت از اول باطب مدرن بزرگ شدین ترسوندنتون از واکسن نزدن هیچ وقت علمی و دقیق نرفتید سمت طبسنتی اسلامی و شاید اصلا  چشم طب درمانگر نگاهش نکنید بلکه یه طب مکمل میبیندیش ببخشید من گوشیم هنگ داره

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
عزیزم اینا رو تو این سایت کپی نکن نمیخوای واکسن بزنی نزن به بچه هات دیگه اطلاعات غلط چرا میدید 

اطلاعات غلط نیست

وقتی نمیدونی چرا مخالفت میکنی؟

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است

‍ #پشت_پرده_چه_خبر_است؟؟؟

❌ خود بهداشت جهانی هم از اجرای وسیع برنامه هایش در ایران تعجب کرده است ؟

🔶دکتر مرندی وزیر سابق وزارت بهداشت: در سال 71 برای عمل قلب به آمریکا رفتم.

🔶 آمریکائی ها پیش من آمدند و می پرسیدند، شما چکار کردید، واکسن خود را به 98% رسانده اید!؟  

👈 در خود آمریکا 46% افراد واکسن می زنند و هنوز نتوانسته ایم بیشتر از این موفق بشویم.!!!

#اجرای_بی_چون_وچرا_برنامه_بهداشت_جهانی

#پزشکی_مقلد

میگه عوارض داره و جایگزینشو واکسنهای طبیعی میکنه  و از قبل بدن مادررو با غذا درمانی طوری پیش می ...

وااااييييي باورم نميشه😐😐

مثلا فلج اطفالو چطوري پيشگيري ميكنه با تغذيه؟!!!! 

آخه مگه ایرانه که هر کی در مورد چیزی که در موردش تخصص نداره صاحب نظر باشه؟؟؟؟؟ بیل گیتس؟ واکسن؟؟؟؟ میشه لینک انگلیسی رو بدید که این بنده خدا یک کلمه در مورد واکسن حرفی زده باشه؟؟؟ هر اراجیفی رو کپی پیست میکنم!! ( ببخشید به شما رپلای کردم)

اطلاعات غلط نیست وقتی نمیدونی چرا مخالفت میکنی؟

باشه شما میدونی من بالاتر گفتم مستندشو از یه شبکه معتبر دیدم 

2706