1472
1411
عنوان

کیا تابع طب سنتی اسلامین و از بدو تولد واکسن به بچهاشون نزدن

| مشاهده متن کامل بحث + 4837 بازدید | 338 پست
عزیزم دکتر طب سنتی اون ممنوعیت های غذایی رو برای پیش از بارداری و طول بارداری بهتون داده؟؟؟

بله چون من رحمم سرده وخوردن سردیجات حتی شیر تو بارداریم برام خطرناکه..ولی کلا چون معتقد ه الان بیشتر افراد سردن ودستگاه گوارش ها مشکل دارن این لیستش رو چاپ کرده رو  کاغذ با یه سری نکات دیگه ب تمام مریضاش میده

نظر من در مورد طب مدرن اینه که به چشم درمان نمیتونم ببینمش اصلا حسم نسبت بهش خوب نیست و این حس وقتی در من ایجاد شد که با طب سنتی آشنا شدم و اطلاعاتم رفت بالا درحدی که دیگران وقتی از دانسته هام مطلع میشن ازم سوال میپرسن درمورد بیماریشون و من ذوق میکنم که بلدم و راه های بهتری نسبت به طب مدرن ارایه می

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

مممنون، ببخشین یه سوال دیگه  علامت سردی رحم میتونم بپرسم چیا هست؟

ببین باید مزاج شناشی بشی من طبعم متاسفانه غلبه بلغم و سوداست روده ام بلغمی و سوداییه و چون روده و رحم زیر هم قرار دارن این سردی از روده ام تخلیه میشه تو رحمم و سردش میکنه من اوضاع تخمدانم خوبه پریود منظم تخمک خوب آزاد میشن خدارو شکر شوهرمم مشکلی نداره ولی سقط میکنم ک دیگه تشخیص دکتر طب اسلامی سردی رحم بود

نظر من در مورد طب مدرن اینه که به چشم درمان نمیتونم ببینمش اصلا حسم نسبت بهش خوب نیست و این حس وقتی در من ایجاد شد که با طب سنتی آشنا شدم و اطلاعاتم رفت بالا درحدی که دیگران وقتی از دانسته هام مطلع میشن ازم سوال میپرسن درمورد بیماریشون و من ذوق میکنم که بلدم و راه های بهتری نسبت به طب مدرن ارایه می
ببین باید مزاج شناشی بشی من طبعم متاسفانه غلبه بلغم و سوداست روده ام بلغمی و سوداییه و چون روده و رح ...

منم طبعم بلغمه به شدت سرمایی ام تحمل سرما رو اصلا تدارم

همیشه خدا هم ، هر چی بخورم نفخ دارم یعنی هرچی

1475
منم طبعم بلغمه به شدت سرمایی ام تحمل سرما رو اصلا تدارم همیشه خدا هم ، هر چی بخورم نفخ دارم یعنی هر ...

خب بسم الله لیستی که از غذای ممنوعات رو نوشتم شروع کن ب ترک کردن فقط فک کنم چای و قندوشکر سفید جا انداختم...بعد جایگزین کلسیم لبنیات حذف شده رو هم گفت شروع کن ب رعایت

خانمها شما بی تقصیرین حق دارین در برابر واکسن نزدن مقاومت کنیدچوت از اول باطب مدرن بزرگ شدین ترسوندن ...

سلام عزیزم من فقط میخوام نظر شخصیمو بگم  

بله واکسن وارد کردن سلول های ضعیف شده به بدنه    بدن مقاوم و قویه در برابر اون سلول های ضعیف بیماری مقابله میکنه و تولید آنتی بادی میکنه و در آخر پیروز میشه کلا پیروزی که صدرصده  تب و لرز و بدن درد واسه همینه   و در نهایت ما ایمن میشیم به اون بیماری مثل آبله  سرخک و...      به نظر من هر چیز خوب هم میتونه عواقبی هم داشته باشه خیلیا آلرژی دارن و....    نظر شما خیلی محترمه اما وقتی ایمنی صدرصد و تضمین سلامتی بچه وجود داره چرا راهو دور کنید      الان خدایی نکرده آبله بگیره طفل معصومتون چه عواقبی رو در پی داره    وقتی میشه راحت گذروند  دوره رو چرا سختش کنی  وقتی نیشه در برابر مشت یکی جا خالی داد و رد شد چرا دو دستی بگیری و زور آزمایی کنی    حالا اگه راه مقابه با مثلا آبله هست برامون توضیح بده شاید ما در اشتباه باشیم 

بحث کردن با آدمای احمق مثل کشتن مگس رو صورتته  هرچقدرم محکم بکوبی اون فرار میکنه و این تویی که یه سیلی محکم خوردیو باز مجبوری وز وزشو تحمل کنی 

یعنی یه چیزایی تو نی نی سایت می شنوم هیییچ جا ندیدم و نشنیدم

مگه میشه به بچه واکسن نزد

اگه ابله یا فلج اطفال گرفت کی جوابگو هست

بیچاره اسلام که از طرفش هزار تا چیز دراومده از جمله طب اسلامی

1334

خانوم تابع طب سنتی 

نمیشه که درمان سنتی باشه بقیه چیزا مدرن میشه؟ 

لطفا برا جلوگیری از ایجاد ترور تاپیکی زودتر لاگ اوت کن برو بشین سر تنور نون تلفونتم بنداز دور کبوتر نامه بر سنتی تره ضمنا تردد با خودرو پختن غذا روی گاز زدن جارو با جارو برقی استفاده از اتو ممنوع اسب الاغ شتر هست

تا چشم کار می کند صحنه ایست خالی از تو کاش می دانستی چقدر خوب بازی می کنی نقش نبودنت را
1474
خب انگشتتو قطع کن وقتی دوباره در اومد باور میکنیم 😊

باور کنید اگه پنجاه هزار مادر ایرانی حاضر باشن از طب سنتی و اسلامی تبعیت کنن ب شرط اینکه یک دونه انگشتمو قطع کنم اینکارو میکنم،من میدونم این طب چه معجزاتی داره و اونایی که طعم درمانشو چشیدن میفهمن من چی میگم،من دیدم چه جور بیماران صعب العلاجی با دو قلم دارو خوب شدن

یک پدر مادر نیوزلندی نزدیک به صدهزار دلار برای بچشون خرج کرده بودن که غذا بخوره و درمان بشه اخه چیزی نمیخورده فقط از راه شکم مواد غذایی رو بهش میرسوندن ظاهرا،میان ایران حکیم خیراندیش دو قلم دارو بهش میدن نصف شب میبینن پسره رفته سر یخچال داره غذا میخوره!!!از نیوزلند برای حکیم خیراندیش دعوت نامه میفرستن که بیا اینجا ما برات دانشگاه میزنیم تدریس کن،ولی ماها خودمون در دل این طب هستیم قدر نمیدونیم و همش دنبال داروهای شیمیایی هستیم

1457