1480
1632
عنوان

کیا تابع طب سنتی اسلامین و از بدو تولد واکسن به بچهاشون نزدن

| مشاهده متن کامل بحث + 4945 بازدید | 338 پست
معلومه كه ندارم و به ديني كه بيماري هارو بخواد به وجود جن ربط بده هم اعتقاد ندارم 

بابا دمت گرم‌

بیا بریم ولش کن از صبح صدبار منو کشونده تو این تاپیک 😷😷

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
بله سنتی کامل نبوده طب مدرن هم از درمان عاجزه پس کجا باید درمان کرد؟ 

خب اون طرفی که با هیچکدوم درمان نمیشه دیگه زمان مرگش رسیده کاری نمیشه باهاش کرد مگر اینکه شما طب جدید پیدا کنین 

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

خب اون طرفی که با هیچکدوم درمان نمیشه دیگه زمان مرگش رسیده کاری نمیشه باهاش کرد مگر اینکه شما طب جدی ...

اها ینی  پزشکایی ک جز غرور هیچی ندارن نتونن درمان کنن راهی نیس ادم باید بمیره

خب پس ب علمی اعتقاد داری ک ثبات نداره یک روز میگه روزی 8 لیوان اب بخورین بعد تو سایتش میزنه نخورین😂 ...

عزیزم شما صحبت من خوندی در مورد اختلال اوتیسم 

👈از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اوتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اوتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیا اوتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اوتیسم بزنم 😊
1522
اها ینی  پزشکایی ک جز غرور هیچی ندارن نتونن درمان کنن راهی نیس ادم باید بمیره

بابا دیگه پزشکا استغفرالله خدا که نیستن تا یه حدی میتونن درمان کنن نمیشه طرف همیشه زنده باشه مرگ برای همه هست.چرا با سوالای مسخره الکی بحث میکنین یه کم روی پستایی که میذارین فکر کنین

دوستان  جالبه برای من همه داریم میگیم تحمیل عقیده نکنیم ولی باز همه داریم میگیم من بهترم و اون یکی را میکوبیم یعنی اخرشیم خدایی 

👈از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اوتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اوتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیا اوتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اوتیسم بزنم 😊
بابا دیگه پزشکا استغفرالله خدا که نیستن تا یه حدی میتونن درمان کنن نمیشه طرف همیشه زنده باشه مرگ برا ...

چرا مرگ باید با بیماری باشه ک درمان داره و طرف راهشو اشتباه رفته مردن صرفا بخاطر این نیس ک راه درمانی نمونده

عزیزم شما صحبت من خوندی در مورد اختلال اوتیسم 

بله خوندم حرف من اینه اعتقاد ب طب سنتی و غیره ندارن ولی حق توهین ب این طب رو ندارن توهین ب خود بنده من رو ناراحت نمیکنه  و اعتماد همه جانبه ب طب مدرن کار احمقانه ایه بگذریم دیگ بحث نمیکنم ❤️

8

من کم کاری تیروئید دارم هورمونام بهم ریخته تو دوسال موهام کم پشت شده الان که جلوی سرم خالی شده خجالت میکشم ..طب اسلامی تبریزیان مشاوره تلفنی گرفتم ولی خوب نشدم البته خیلی از مشکلات یبوست و اگزما که داشتم خوب شد دکتری که میگین تلفنیه؟

بله خوندم حرف من اینه اعتقاد ب طب سنتی و غیره ندارن ولی حق توهین ب این طب رو ندارن توهین ب خود بنده ...

خب پس حتما متوجه علت ناراحتی منم شدید دوست گرامی که چرا اصرار دارم اوتیسم اختلاله و ربطی به هیچ واکسن نداره ما هیچکدام حق توهین به کسی نداریم و حق لقب دادن سمانه بانو جان شما چند بار اون دوستان غرب زده و حامی یهود خطاب کردید کار شما هم درست نبود خانمی ما هیچکدام نمیدانیم واقعیت چی هست بهتر است که یک بحث و گفتگو با احترام خاتمه یابد همین موفق باشید 

من کم کاری تیروئید دارم هورمونام بهم ریخته تو دوسال موهام کم پشت شده الان که جلوی سرم خالی شده خجالت ...

تلگرامی شرح حال میدین خودشون یا دارو تجویز میکنن یا میگن حضوری ویزیت شین

نظر من در مورد طب مدرن اینه که به چشم درمان نمیتونم ببینمش اصلا حسم نسبت بهش خوب نیست و این حس وقتی در من ایجاد شد که با طب سنتی آشنا شدم و اطلاعاتم رفت بالا درحدی که دیگران وقتی از دانسته هام مطلع میشن ازم سوال میپرسن درمورد بیماریشون و من ذوق میکنم که بلدم و راه های بهتری نسبت به طب مدرن ارایه می
1523

دوستان خیلی سخت نیست گوش دادن به عقاید متفاوت تمرین کنیم ولی عقیده هامون را تحمیل نکنیم و چیزی نگیم که بعدا مدیون بشیم مودب باشیم و هیچکس را نکو بیم با اجازه بدرود 

شمارشو بهم میدی

09333994480

نظر من در مورد طب مدرن اینه که به چشم درمان نمیتونم ببینمش اصلا حسم نسبت بهش خوب نیست و این حس وقتی در من ایجاد شد که با طب سنتی آشنا شدم و اطلاعاتم رفت بالا درحدی که دیگران وقتی از دانسته هام مطلع میشن ازم سوال میپرسن درمورد بیماریشون و من ذوق میکنم که بلدم و راه های بهتری نسبت به طب مدرن ارایه می
دوستان خیلی سخت نیست گوش دادن به عقاید متفاوت تمرین کنیم ولی عقیده هامون را تحمیل نکنیم و چیزی نگیم ...

من نباید اینجا همچین تاپیکی میزدم باید ب شخصه فقط با دکتر م مشورت کنم اینجا کلی با این نظرات سردرگم شدم و استرس گرفتم...فقط نظردکترم...ولی حدداقل اینو میدونم ک تمام مسکنها سردوسودازان و متاسفانه بعد واکسن ب بچه باید استامینوفن داد  دو درمراتبی نوافن وای خدا فقط باید با دکترم بحرفم

1639