2410
2553
عنوان

همونم که گفتم به شوهرم گفتم جداشیم

234 بازدید | 12 پست

خانما بهش گفتم به شرط وکالت طلاق،، تعهد کتبی که روم دست بلند نکنی،، خونه به نامم بشه،، و خودتو درمان کنی،، یه فرصت دیگه بهت میدم.

گفت که نمیتونم به شرطات عمل کنم.میگه اگه این کارارو بکنم،، رسما تورو از دست دادم.

میگه نمیخوام از دستت بدم

میگه  روم سیاهه پیشت.شرمنده تم.میگه هرچقد دوس داری منو بزن.باهرچی که میخوای.فحشم بده.ولی نرو

میگه قول میدم جبران کنم برات.

موندم چکار کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

اگر مشکلت حاده که میخوای طلاق بگیری بگو باهات بیاد مشاوره خانواده.  

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰
2714
اصلا آدمی نیس که خودشو حقیر کنه ولی اینقد التماس کرد بهم  که سر دوراهی ام. نمیدونم باور کن ...

عزیزمن خواهر من بیشتر مردا اینجور مواقع التماس و خواهش میکنن ولی چن وقت بعد روز از نو روزی ازنو 

اینو من ک تجربه کردم و چندین باربهش فرصت دادم میگم اگه بدون هیچ شرطی برگردی خیالش راحت میشه ک باوجود خطایی ک کردم باز برگشته 

حتما خونه بنامت بشه وکالت طلاق رو مطمینن نمیده .ولی پی خونه باش بگو شرطم اینه نمیخوایی به سلامت اگر مقاومت کرد بگو خودت به خودت اعتماد نداری که تکرار نکنی اونوقت من اعتماد کنم.سفت وایسا

از کارهام دیدن کنیدdonyaienoghteha@