2703
2553
عنوان

نمیدونم چه عکس العملی نشون بدم از خانواده شوهر بدم‌میاد.

| مشاهده متن کامل بحث + 460 بازدید | 42 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقا همیشه هوای عروس آخریو بیشتر دارن.چون پسر کوچیکشونو خیییلی دوس دارن.

دقیقا برای ما هیچ کاری نکردن همه کارها رو شوهرم و خانواده من انجام داد ن.اما برای این همه کار میکنن.

2720
اتفاقا همیشه هوای عروس آخریو بیشتر دارن.چون پسر کوچیکشونو خیییلی دوس دارن.

نه بابا برا من پسر بزرگه رو بیشتر دوس دارن تا حالد همه کارم براش کردن همهههه کارعروس بزرگه هم قشنگ میرینه به هیکلشوناااخیلی نمک نشناسه فک میکنم میترسن ازش یهجورایی ولی برا ما یه کار کوچیک کردنی هم کلی منت گذاشتن حتی برای عروسی گرفتنم پولشو از خودمون گرفتن کلی هم منت گذاشتن😑😑😑😑همیشه عروس بد خوبه ازش حساب میبرن ولی عروسو خوبو میچزونن

دقیقا برای ما هیچ کاری نکردن همه کارها رو شوهرم و خانواده من انجام داد ن.اما برای این همه کار میکنن.

من عروس دومم جاری یکسال بعد من اومد.میخاسیم عروسی بگیریم همشون جبهه گرفتن ن برو مشهد و بیا.تمام خرجو مخارجم بابامو خودش داد هیچکسم کمک نکرد ی بشقابم جابجا نکردن.ولی واس جاریم هم عقد سنگین هم عروسی و کلی مراسم دیگ کرفتن.

2714
برای جاری بزرگتر اومدن جاری جدید سخته

میدونم سخته حس بدی داره ولی خوب اینام تقصیر جاری نیس که میخوان از اون انتقام بگیرن نمیدونی چقد منو اذیت کردن جوری که دیگه از همشون متنفرم اوایل خیلی دوسشون داشتم

لاور کن همینه از بس میشینن از بد ما میگن دیگه بقیه هم ازما خوششون نمیاد خدا لعنتشون کنه الانم تسریفشو برده کربلا پسرش و شوهرشو انداخته گردن من پشت سرمم کلی حرف میزنه ایشالا که هیچییییی ازش قبول نیست

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
میدونم سخته حس بدی داره ولی خوب اینام تقصیر جاری نیس که میخوان از اون انتقام بگیرن نمیدونی چقد منو ا ...

از بیشعور بودنشونه.جاری بزرگه من و خونوادش خیییلی دخالت کردن توکارام حتی تو بچه دار شدنم‌چون فامیلشون بود.ولی هیچ کاری ب کار جاری کوچیکم نداشتن.

دقیقا عروس خوبه رو میچزونن .باید چی کار کرد که ما بچزونیم؟

من که دیگه خودمو زدم کوچه علی چپ...خیلی از کارایی که براشون میکردم دیگه نمیکنم وقتی نمیفهمن میخوام چیکار؟؟؟وقتی من یه کاری میکنم تازه انتظاراشون بیشتر میشه ولی اون یکیا که تاحالا کاری نکردن یه کاری میکنن میخوان بال دربیارن وکلی تحویلش میگیرن واقعا درعجبم😑

2706